Yardim...

Þ

þirin

Misafir
slm arkadaşlar ben bu yıl iktisat okuyacağım derslerini bilmiyorum sitede araştırdım ama bulamadım bilen varsa yardım edermisiniz daha öncede yazdım ama hiç bi yanıt alamadım bu defa bilgilendirilirsem sevinicem.

E

Ethem

Misafir
mrb. ben bandırma !dan Ethem seçtiğiniz bölüm güzel ama biraz zor bir bölüm bölüm dersleri size büronuz tarafından bildirilecek ayrıca bankaya ilk taksitinizi yatırdıktan sonra büronuza gidip bütün ders kitaplarınız alıcaksınız. Size şimdiden başarılar dilkerim.

Þ

þirin

Misafir
mrb. ben bandırma !dan Ethem seçtiğiniz bölüm güzel ama biraz zor bir bölüm bölüm dersleri size büronuz tarafından bildirilecek ayrıca bankaya ilk taksitinizi yatırdıktan sonra büronuza gidip bütün ders kitaplarınız alıcaksınız. Size şimdiden başarılar dilkerim.
teşekkürler ethem sanada başarılar korkmaya başladım ya bu bölümden offf...

U

ugur.kilic

Misafir
İktisat 3.sınıftayım ve İktisat zor bir bölüm
Sana tavsiyem İşletme okumandır.
İşletme dersleri günlük iş hayatında insanların pratikte uyguladıklarının teorik anlatımlarıdır.
Sadece ezbere dayalıdır ve İşletme mezunu olduktan sonra inan bana okuduğun bütün derslerin uygulamasını çalıştığın kurumlarda görecek ve başarılı olacaksın.

Ares

Yeni Üye
slm arkadaşlar ben bu yıl iktisat okuyacağım derslerini bilmiyorum sitede araştırdım ama bulamadım bilen varsa yardım edermisiniz daha öncede yazdım ama hiç bi yanıt alamadım bu defa bilgilendirilirsem sevinicem.

Merhaba.
Daha önce "Kamu Yönetimi" bölümünde aşağıdakileri yazmıştım ama tekrar buraya yazıyorum.Şimdiden başarılar...

İşletme ve İktisat Fakultesi bünyesinde olan bütün bölümlerin (Kamu Yönetimi, İkitsat, Maliye, Çalışma Ekonomisi ve Endrüstri İlişkileri) ilk 2 senesi aynı derslerden oluşuyor.Farklılık 3. sınıfta başlıyor.
Dersler ise;

1- Genel Matematik
2- Genel Muhasebe
3- Genel İşletme
4- İktisada Giriş
5- Hukuka Giriş
6- Davtanış Bilimlerine Giriş
7- Temel Bilgi Teknolojileri

DARRENY

Yeni Üye
slm şirin bence hiç korkmana gerek yok ben bilgi yönretimi 2 yıllık okuyorum ama berbat bişi benim kendi bölümüm ama ödevler canımı sıkıyor hiç olmassa iktisatta ödev verilmiyor.ben hem ödeve mahkumum hemde sınavlara...:) bu sene zaten baştan anlamadığım için biraz geç verdim ödevlerimi.2008 de başlıcaz artık iyicene çalışmaya.....bence kafana takma

weeping eyes

Özel Üye
merhaba şirin öncelikle aramıza hoşgeldin.
sevgili ares arkadaşım sağolsun gerekn bilgiyi vermiş.önemli olan hangi bölümde okumak istediğiniz ve bu bölümle ilgili gerekn bilgiye sahip olmanız ve iş imkanlarını tam olarak öğrenmek.gelecekle ilgili beklentilerinizi karşılamak

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara