Erkekler mi DAHA çok seveR Kadınlar mı ? Cok tartışılan bir konu

sema@

Yeni Üye
bundan rahatsız olan varsada işte kapı güle güleee benim düşüncem
bnim sevgilim öyle dese kapı şurda rahatsızlık duyanı zorla tutmuyoruz derim:)

mehmet5050

Yeni Üye
NASIL İRANLIİMİŞ HER PAYLAŞIMDA VAR NEREDEYSE BIRKALIM İRANI KENDİ ŞAİRLERİMİZDEN SEMELER YAZALIM AMA GENEDE GÜZEL SÖZ? [İranlı şair der ki:
Aşka uçma kanatların yanar..!
Mevlana der ki:
Aşka uçmadıktan sonra kanat neye yarar...

isokor

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
erkek gerçekten sevmeden hastalıklı başlamışsa ilişkiye basite indirgediği için sevmenin yanından bile geçmez ki bu genelde böyle olur 'gerçek' olanı bulana kadar geriye bıraktıkları enkazı düşünmezler ya da düşünürler işlerine gelmez. Bayanlarda da aynı durum geçerli olmakla beraber duygusallık oranları yüksek olduğundan daha çok sevmek doğalarında vardır diye düşünüyorum. Rayına oturmuş bi ilişkiyse eğer iki tarafta birbirlerini bir nimet olarak görüp severler.:rolleyes:

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
erkek gerçekten sevmeden hastalıklı başlamışsa ilişkiye basite indirgediği için sevmenin yanından bile geçmez ki bu genelde böyle olur 'gerçek' olanı bulana kadar geriye bıraktıkları enkazı düşünmezler ya da düşünürler işlerine gelmez. Bayanlarda da aynı durum geçerli olmakla beraber duygusallık oranları yüksek olduğundan daha çok sevmek doğalarında vardır diye düşünüyorum. Rayına oturmuş bi ilişkiyse eğer iki tarafta birbirlerini bir nimet olarak görüp severler.:rolleyes:
Aynen katılıyorum

ele dikkat yalnız :p

Ranuna Vadisi

Yeni Üye
Kaın erkek ten daha fazla sever. Fakat kadın erkekden daha önce unuturken unutmayı yada kendine dert etmeyi bırakıp ikinci bir hayata adapte olurken erkeğin bunu başarması kadına göre daha çok zor oluyor

AsenA_38

Yeni Üye
kadın erkek değilde kişikle ve özelliklerle alakalı bence o yüzden genelleme yapmak istemem

CizmeliKedi

Yeni Üye
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
Bence ikisi de birbirini sevmiyor... Ancak her nedense bir çekim gücüdür gidiyor... :)

belfin

Yeni Üye
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
bence ikisi de seviyor ancak sevgi anlayışları ve sevgiye bakışları tamamen farklı

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara