İKÜ'den Ücretsiz Kurs

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
İstanbul Kültür Üniversitesi Meslek Yüksekokulları tarafından verilecek ücretsiz işgücü geliştirme kursları 31 Mayıstan itibaren başlıyor.

İstanbul Kültür Üniversitesi İşletmecilik ve Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulları öğretim üyeleri ve görevlilerinin katkılarıyla verilecek işgücü geliştirme kursları kapsamında, Türkiye'de istihdam ihtiyacının olduğu ve gelişime açık iş alanlarındaki işgücünü artırmaya yönelik on farklı program uygulanacak.

İstanbul Kültür Üniversitesi'nin, sosyal sorumluluk bilinci doğrultusunda üniversite-sanayi ve sosyal kurumlar arasındaki işbirliğine katkı yapmak amacıyla düzenlediği kurslar, yıl sonuna kadar devam edecek. İŞKUR'a (İş ve İşçi Bulma Kurumu) kayıtlı olma ön koşulunun arandığı kurs programları için başvuru yapan adaylar arasından İstanbul Kültür Üniversitesi bünyesinde mülakatla seçilecek 750 kişi, mesleki gelişimlerine yönelik ihtiyaç duydukları iş alanı ile ilgili kurstan ücretsiz olarak yararlanacak.

İstanbul Kültür Üniversitesi'nin eğitim konusundaki uzmanlığının yanı sıra toplumsal ihtiyaçlara uygun projeler geliştirerek, işsizlik gibi temel bir sorunun çözümüne de katkıda bulunmayı amaçladığı kurs programları süresince katılımcılara İŞKUR desteği ile yol, yemek ve sigorta imkanı sağlanacak.

İstanbul Kültür Üniversitesi Meslek Yüksekokulu bünyesinde verilecek eğitim programları şunlar :

Elektrik - Elektronik Tasarımı Elemanı

Kurgu Eğitimi (Final Cut Pro)

Mikro denetleyici Kontrollü Elektronik ve Otomasyon (PIC Basıc Programlama)

Tasarıma Yönelik Bilgisayar Programlama Eğitimi

Uygulamalı Bilgi Teknolojileri Eğitimi

Uygulamalı Temel Elektronik Eğitimi

Bilgisayar ve Muhasebe Eğitimi

Dış Ticaret Ve Gümrük Elemanı Eğitimi

Emlak Danışmanlığı/Finansmanı Elemanı Eğitimi

Bankacılık ve Sigortacılık Elemanı Eğitimi

Başvuru Tarihi: 11.05.2010-28.05.2010

Başvuru Saatleri: 09:00-17:00

Başvuru Adresi: İstanbul Kültür Üniversitesi Meslek Yüksek Okulları İncirli Yerleşkesi

Web adresi: www.iku.edu.tr/iskur

Hazır-Cevap

Özel Üye
Kocaelide olsaydı,bir şekilde ayarlayıp katılmayı isterdim.Her ne kadar çalışıyor olsamda.Bence kaçırmayın arkadaşlar,değerlendirin derim ;)

Hazır-Cevap

Özel Üye
Mikro denetleyici Kontrollü Elektronik ve Otomasyon (PIC Basıc Programlama)

Tasarıma Yönelik Bilgisayar Programlama Eğitimi

Uygulamalı Bilgi Teknolojileri Eğitimi

Bilgisayar ve Muhasebe Eğitimi

Bunlarda tam benlikmiş aslında.Üzüldüm şimdi :(

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716