Yardım lütfen arkadaşlar(tecil ile ilgili)

aofgördüm

Yeni Üye
1989 doğumluyum ve lise diplomam ile askerliği 3 yıl tecil ettirdim(2012 yılına kadar) muayene mi falan oldum şubedeki görevli işlemlerimin bittiğini ve 2012 yılında asker olduğumu söyledi sonra aynı yıl aöf 4 yıllık uluslarası ilişkiler bölümüne girdim şuan ilk senem ve şimdi kafama takıldı araştırdım ama konuyu hiç bilmediğim için tam anlamadım sorum ise şu; 2012 yılında yani aöf'e kayıt olmadan önce yaptırmış olduğum tecil bittiğinde herhangi bir işlem yapmama gerek var mı(yeniden yoklama yaptırmak yeniden muayene olmak gibi)? Şimdiden soruyorum çünkü internette bişeyler okudum bakaya falan filan diye o yüzden kafam karıştı ve final sınavına tam konsantre olamıyorum bilen bir arkadaş cevap verirse gerçekten çok makbule geçer...

aofgördüm

Yeni Üye
Arkadaşlar sorumu biraz daha açayım şimdi benim aöf'e kayıt olmadan önce yaptırdığım tecil 2012 yılında bitiyor ve şu an aöf birinci sınıfta okuyorum 2012 yılına geldiğmizde ve ben 2 sene üst üste kalmadan aöf'teki öğrenimime devam ediyor olmam halinde bakaya falan olmam değil mi?

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara