Facebook'un milyarder kurucusu Mark Zuckerberg'in hayatı film oluyor..

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN

Facebook'u kurarak dünyadaki milyonlarca insanı bağlayan ve bu arada milyarder bir işadamına dönüşen 26 yaşındaki Mark Zuckerberg'in hayatı bir Hollywood filmine konu oluyor.

Ancak Zuckerberg, filmde kaba bir insan ve seks manyağı gibi çizilmiş!

Üstelik tam da başı Facebook kullanıcılarının kişisel gizlilik kurallarını ihlal ettiğine dair suçlamalarla beladayken, kendini temize çıkarmaya uğraşırken...

Radikal gazetesinin haberine göre; Ben Mezrich'in 'The Accidental Billionaires' adlı kitabından uyarlanan 'The Social Network' (Sosyal Ağ) adlı filmin senaryosunun internete sızdığı cuma günü 26. yaşını kutlayan Zuckerberg, arkadaşlarına insanlara iyi biri olduğunu göstermek istediğini, ancak senaryoyla bunun zorlaştığını anlatıyordu.

Ekimde vizyonda olması planlanan film, 4 Şubat 2004'te, tıpkı gerçekte olduğu gibi, 19 yaşında Zuckerberg, Harvard'daki bir barda kız arkadaşı tarafından terk edilirken başlıyor.

Filmde 26 yaşındaki Jesse Eisenberg'ün canlandırdığı Zuckerberg'in, Justin Timberlake'in canlandırdığı ortağı Sean Parker'la siteyi kurarken, bir yandan da paraya ve sekse olan tutkunluğu öne çıkarılıyor.

Parker işi yürütürken, onun barlarda seks 'satın alma' peşinde koştuğu gösteriliyor.

Filmin yapımcılığınıysa Kevin Spacey üstleniyor.

NEW YORK

pegasus_dna

Forum Editörü
ben mark 'ı ilk duyduğumda şaşırmıştım...facebook kurucucu bu çocuk düşünün öğrenciyken kuruyu daha 20 li yaşlarda bile değil....yurtta gizli gizli pcye takılarak facebook diye bir site kuruyo...sonra microsoft 'a %1 ini satıyor ve zengin oluyor....

ksk_prens

Yeni Üye
Bölüm:
Kamu Yönetimi
anaaaa bu cocukmu kurmus feysbook xd

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
Bi yerden tanıdık geliyor yüzü ama bulamadım kime benziyor:)
Hakikaten kurarken düşünmüşmüydün acaba bu yerlere gelecegini:rolleyes:

seher

Özel Üye
vay be facebookun kurucusu bu mu:eek:ben de orta yaşlatda biri sanıyordum.teşekkürler only roses:)

ksk_prens

Yeni Üye
Bölüm:
Kamu Yönetimi
aynen bende yaslı bırı zannedıyordum ama paralı yapcaklarmıs

pegasus_dna

Forum Editörü
facebook kurcusu birçocuk olduğunu bilmiyormuydunuz ..bendne öğrendiniz o zaman....çocuk oxford falan öyle bir yerde okuyordu hatta....17 -18 yaşlarında mı ne kurdu yanlış hatırlamıyorsam....sonra microsoft satın almak istiyor....face yeni bir site değil yani...türkler geç kullanmaya başladı....

ksk_prens

Yeni Üye
Bölüm:
Kamu Yönetimi
cocuk parayı goturuyor desene

pegasus_dna

Forum Editörü
o derece para kazanıyor....beyin işi,

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri