Beşiktaşa Para Lazım

Hazır-Cevap

Özel Üye
Nakit sıkıntısı yaşayan siyah-beyazlıların son umudu Dünya Kupası. Holosko-Tello ikilisi iyi bir teklifte satılabilir.

Beşiktaş'ı 2010 yazında zor günler bekliyor. Eskişehir'e giden Batuhan Karadeniz gibi siyah-beyazlı altyapıdan yetişen Serdar Özkan'ın da yuvadan uçması sonrası gözler dış transfere çevrildi. Geçen sezon çifte kupalı kadrosuna yaklaşık 45 milyon Euro'luk takviye yapan, ancak üç kulvarda da sıfır çeken Kara Kartal'ın bu yaz nasıl bir transfer politikası izleyeceği soru işareti. Teknik direktör Mustafa Denizli, Serdal Adalı'nın başkanlığını yaptığı Futbol Komitesi'nden öncelikle takımdaki oyuncuların biriken alacaklarını ödemesini istedi. Ciddi bir nakit sıkıntısı yaşayan siyah-beyazlı yönetim de arayışlara başladı. Denizli'nin yöneticilere, "Eğer takım içinde huzuru sağlayamazsak, transferin hiçbir önemi kalmaz. İlk olarak bu sorunu halledelim, sonra transfere yönelelim" dediği kaydedildi. Beşiktaş'ın yabancı kontenjanına takılması da Inter forması giyen Ricardo Quaresma transferinde Beşiktaşlı kurmayların elini kolunu bağladı.

ZAPO GEREKİRSE BEDELSİZ...

Kiralık oyuncular Çek Tomas Zapotocny ve Hırvat Gordon Schildenfeld, gerekirse bedelsiz olarak elden çıkarılacak. Zapo'nun Bursaspor ile anlaşamaması durumunda Eskişehirspor'a kiralık olarak gönderilmesi gündemde. Yönetim 2010 Dünya Kupası'nda Slovakya ve Şili formalarıyla boy gösterecek olan Filip Holosko ve Rodrigo Tello'nun performansını merakla bekliyor. Mustafa Denizli'nin bir türlü gözüne giremeyen iki yıldız futbolcu, Dünya Kupası sonrası iyi bir teklif gelmesi halinde satılacak. Beşiktaş'ın nakit krizini aşmak için astronomik bir bonservis bedeli karşılığında Bobo'yu bile elden çıkarabileceği konuşuluyor.

İnternet Haberden Alıntıdır.

avci41

Yeni Üye
tabata :eskişehire kiralık verilecek..
gordon :sturm graza satılacak..
zapo : bursaya satılacak
tello : cok büyük ihtimal satılacak
holsoko : dünya kupasından sonra iyi bir teklif gelirse satılabilir .

böylece eldeki işe yaramaz yabancılardan ve onların maddi külfetlerinden kurtulup bir yıldız izliyeceğiz inşallah..

herşey Quaresma için..

Hazır-Cevap

Özel Üye
gordon da kimmiş, ben ilk defa duydum.:eek:
tabata bjk için tam bir fiyasko çıktı.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,416