arkadaşlar yardım

medya339

Yeni Üye
arkadaşlar ben 2008 yılında önlisans olarak kpss ye girdim, şimdi ise 4.sınıf işletme öğrencisiyim, ben lisanstan kpss ye girer isem yani başvuru yapar isem önceki 2008 önlisans notum ne olacak hala geçerli olacakmı?bildiğiniz üzere bu aralar kpss tercihi yapabiliyoruz ayın 26 sına kadar.kısaca arkadaşlar lisans sınavına başvursam 2008 önlisans puandan ne zamana kadar yararlanırım...

kral_5858

Yeni Üye
arkadaşlar ben 2008 yılında önlisans olarak kpss ye girdim, şimdi ise 4.sınıf işletme öğrencisiyim, ben lisanstan kpss ye girer isem yani başvuru yapar isem önceki 2008 önlisans notum ne olacak hala geçerli olacakmı?bildiğiniz üzere bu aralar kpss tercihi yapabiliyoruz ayın 26 sına kadar.kısaca arkadaşlar lisans sınavına başvursam 2008 önlisans puandan ne zamana kadar yararlanırım...
Kpss lisans başvuru tarihi geçti 10-21 mayıstı. Sen sadece suan önlisans düzeyinde başvurabilirsin oda 1 haziranda başlıo temmuz 2 ye kdar

medya339

Yeni Üye
arkadaşlar kimse bilmiyormu yaw?

ksk_prens

Yeni Üye
Bölüm:
Kamu Yönetimi
4 sınıfsan lısan olarak gırebılırsın

medya339

Yeni Üye
4 sınıfsan lısan olarak gırebılırsın
tamam lisas olarak kayıt yaptırdık diyelim buraya kadar güzel...2008 önlisasn puanım ne olacak, lisans sınav tarihine kadar bu puanla yerleşme şansın olacakmı sonuçta önlisan lisans oluyor yani bilgilerin güncellerniyor, halen 4. snıf okuyorum okul bitmemiş bilginize.......yardım arkadaşlar...

ksk_prens

Yeni Üye
Bölüm:
Kamu Yönetimi
puan bılemem ne olacagını

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417