Oturum yükseltme imkanı?

muminho

Yeni Üye
arkadaşlar sanıyorum kpss başvuru süreleri bitti. ben cumartesi oturumu için 35 lira yatırdım sadece Lisans olarak giricektim. ama alan bilgilerinede az da olsa hakimim şansımı denemek istiyorum. ben herşey bitti derken bi yerden şu uyarıları okudum. aynen şöyle;

Sınavın hangi oturumuna girileceği, Aday Bilgi Formunun bu alanına işaretlenecektir. Tüm adaylar, Cumartesi sabah oturumuna girmek ve sınavın birinci kısmı olan Genel Yetenek ve Genel Kültür Testlerini cevaplamak zorundadırlar. Cumartesi sabah oturumundaki Yabancı Dil Testinin alınması isteğe bağlıdır. Öğretmen kadrolarına atanmak isteyenler, sınavın Cumartesi öğleden sonraki oturumuna da girmek zorundadırlar. Adayların Pazar günkü oturumlara girmeleri isteğe bağlıdır. Adaylar, Cumartesi sabah oturumu dışındaki oturumlardan hangilerine katılacaklarını bu alanda belirteceklerdir.
Adaylar işaretledikleri oturumlara göre bina ve salonlara atanacaklarından sınava girilecek oturum mutlaka işaretlenmeli, girilmeyecek oturumlar boş bırakılmalıdır. Adayların, sınavın hangi oturumuna gireceklerine karar vermeden önce bu kılavuzu dikkatle incelemeleri ve sınavın hangi oturumuna girmelerinin gerekli olduğunu belirlemeleri kendi yararlarına olacaktır.
Adaylar başvuru işlemini tamamladıktan sonra oturum değişikliği isteklerini 1 Haziran 2010 tarihine kadar ÖSYM’nin http://ais.osym.gov.tr internet adresinden kendileri yapabileceklerdir.
Ancak başvuruda belirttiği oturumlara ekleme yapmak isteyen adayların, ekleme yapmak istediği her oturum için fark olarak 20,00 TL. ücreti başvuru süresi içerisinde bankaya yatırması gerekmektedir.

Şimdi arkadaşlar benim yarın bankaya gidip parayı yatırdığım takdirte netten Oturum düzeltmesi yapabiliyormuyum? yoksa başvuru bitmeden parayı yatırıp başvuru bittikten sora mı düzeltme hakkına sahibim?

dartanyass

Yeni Üye
Arkadaşlar yokmu bu soruya kimsenin cevabı?Bendeaynı durumdayım.Muminho ne yaptın sen?bankaya para yatırıp oturumu yükseltebildinmi?

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara