Bir kız ark.a doğum günü hediyesi ne alınabilir ark.lar ??

• Konbuyu başlatan .............................
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
?

.............................

Misafir
Buyrun sahne sizin ark.lar ... :rolleyes: Aklıma parfümden başka bişi gelmiyo ... :D

Hazır-Cevap

Özel Üye
Bu aralar ihtiyacı olan ne varsa onu öğrenmeye çalışırdım.Bir şekilde ona belli etmeden sorardım.Ya da olmadı en çok nelerden hoşlanıyorsa ona yakın bişeyler alırdım..;)

Hazır-Cevap

Özel Üye
Parfüm alsan belki kokusunu beğenmeyecek.Kullanmayacak.

?

Misafir
haklısın birsen ama hiç tanımıyorumki :eek: motosiklet eğitim alanında fotoğraflarını çekmişdim o şekilde tanışmışdık feysden msnden tanıdığım kadar işte... :rolleyes: Sonra bakdım doğum gününe davet etti bende kıramadım ok dedim fotoğrafçınız bnm dediğimde "senden başka fotoğrafçımız yok ona göre " demesi beni gitmeme zorunlu hale getirdi ... :D Ama hediyede kararsızım işte !! :confused:

Hazır-Cevap

Özel Üye
Hıııımmm.O zaman karışık bir durum.En azından nelerden hoşlandığını bilseydin bu kadar sorun olmazdı.Gez etrafı güzel hoşuna giden bişey bulursan alırsın sende,o kadar dert etme.25-28 gün sonra benimde d.günüm :)

ksk_prens

Yeni Üye
Bölüm:
Kamu Yönetimi
en ıyısı onu tatıle gotur baska bıseye kafam calısmıyorxd

?

Misafir
Hıııımmm.O zaman karışık bir durum.En azından nelerden hoşlandığını bilseydin bu kadar sorun olmazdı.Gez etrafı güzel hoşuna giden bişey bulursan alırsın sende,o kadar dert etme.25-28 gün sonra benimde d.günüm :)
koyu alanı aklıma not ettim .... ;) Söylediklerin içinde haklısın olcağına varır artık ... :rolleyes:

denizz19

Yeni Üye
Bence balık al orta boy bir fanus içinde :)

?

Misafir
Bence balık al orta boy bir fanus içinde :)
kız onlamı uğraşcak barda .. Yatar bu tavsiye ... :rolleyes:

Oyuncak alınır, en şapşalından oyuncak bulursan bir kız arkadaşın sevgiliye terfisi hızlanabilir. Şapşaldan kastım böyle sevimli komik oyuncak, biz amerikalıların deyimiyle "goofy style".
Veya muzip bir ev eşyası da alınabilir. Muzip olmak zorunda ama bak uyarıyorum, öyle gidip odun gibi hediyeler seçersin Elenor bile gün gelir sıkılır senden. Renkli ol biraz, parfüm alma gidip saf gibi.
iyi güzel sölüyosunda en şapşal oyuncağı nerden bulcam ki ? Aklımda olan ve olabileceiğini ihitmal verdiğim yerler yok... :confused: sende vardırr :D

ksk_prens

Yeni Üye
Bölüm:
Kamu Yönetimi
sen tavsıye ısteyecen kadar almıstın kız gıtcek elden xd

?

Misafir
1 hafta var daha ... :rolleyes: Sevgilim falan değil kız merak etme ... :D

imqossibLe

Yeni Üye
haklısın birsen ama hiç tanımıyorumki :eek: motosiklet eğitim alanında fotoğraflarını çekmişdim o şekilde tanışmışdık feysden msnden tanıdığım kadar işte... :rolleyes: Sonra bakdım doğum gününe davet etti bende kıramadım ok dedim fotoğrafçınız bnm dediğimde "senden başka fotoğrafçımız yok ona göre " demesi beni gitmeme zorunlu hale getirdi ... :D Ama hediyede kararsızım işte !! :confused:
aslında kız ıpuc vermıs ıste :D senden baska fotocumuz yokdemesı senınfotograf abumu alsan ıyı olurdemesı demk kzıın akrakterı ogrendıgınkadr ne ıse o tazr bı album olabılrı sımdı dıgıtallerı felan var :D:D:D

erolpasa

Yeni Üye
oscar ödülü ver :) en değişiği o olur. Kupa gibi altında yılın en iyi arkadaşı ödülü yazıyor. Hem o kadar maliyeti de yok. Ben 21 liraya almıştım geçen ay ve hayran kalmıştı hediyeye

Zombi Dede

Yeni Üye
Lan bunları niye sildin, adama yardım ediyordum.

Hacım bak şöyle anlatayım sana. Eğer İstanbul Anadolu yakasındaysan Kadıköy Çarşısı ve civarındaki büyük kırtasiyelerde gayet şapşal güzel oyuncaklar var. Hatta Reks'in oralara da bakabilirsin. Eğer illa bir oyuncak söyle dersen Wall-E'nin oyuncağı şahane, son zamanların en şapşal en romantik karakteri. Filmi izleyip izlemediğinden emin değilsen Shrek eşeği al onun da oyuncağı güzel.

Ev eşyası olarak da Mudo mağazalarına bakın. Birkaç senedir Mudo mağazalarının bir köşesine "bit pazarı" adıyla ufak standlar kuruyorlar. Çeşit çeşit enteresan güzel ev eşyası var, onlardan birini al.

?

Misafir
aslında kız ıpuc vermıs ıste :D senden baska fotocumuz yokdemesı senınfotograf abumu alsan ıyı olurdemesı demk kzıın akrakterı ogrendıgınkadr ne ıse o tazr bı album olabılrı sımdı dıgıtallerı felan var :D:D:D
dijital gereksiz hatta albümler gereksiz imqossible ... İlginç tasarımlı isteğe özel hediye yapan yerler var oralardan alır haftaiçi siparişi netten geçer ve haftaya kdar almış olurum ... Yine de saol önerilerin için... ;)

Lan bunları niye sildin, adama yardım ediyordum.

Hacım bak şöyle anlatayım sana. Eğer İstanbul Anadolu yakasındaysan Kadıköy Çarşısı ve civarındaki büyük kırtasiyelerde gayet şapşal güzel oyuncaklar var. Hatta Reks'in oralara da bakabilirsin. Eğer illa bir oyuncak söyle dersen Wall-E'nin oyuncağı şahane, son zamanların en şapşal en romantik karakteri. Filmi izleyip izlemediğinden emin değilsen Shrek eşeği al onun da oyuncağı güzel.

Ev eşyası olarak da Mudo mağazalarına bakın. Birkaç senedir Mudo mağazalarının bir köşesine "bit pazarı" adıyla ufak standlar kuruyorlar. Çeşit çeşit enteresan güzel ev eşyası var, onlardan birini al.
kadıköy çarşının oralarda şakacı dükkanı vardı yanlış hatırlamıyorsam ve taşınmadıysa ... :rolleyes: ev eşyası düşünmüyorum yaa...

oscar ödülü ver :) en değişiği o olur. Kupa gibi altında yılın en iyi arkadaşı ödülü yazıyor. Hem o kadar maliyeti de yok. Ben 21 liraya almıştım geçen ay ve hayran kalmıştı hediyeye
nerden bulabilirim bunu netten değişik-değişik ilgniç hediyeler var buldum bi kaç tane ... Oscarı nerden bulabilirim erolpaşa sölee !!! :D

AsenA_38

Yeni Üye
değerli taşlarla bişeyler yaptırabilirsin değerli derken öyle abartı şeyler değil enerjisi olan taşlardan yapılmış bir takılardan bahsediyorum hem netten siparişte edebilirsin bu aralar kızlar düşkün böyle şeylere

chemical

Yeni Üye
kız takıp takıştırmayı seviyorsa şık bir kolye hediye edebilirsin:) ben takmadan çıkmıyorum mesela..:rolleyes: iile çok değişik birşey almak istiyorsan o zaman biraz daha düşünmek gerekir tabi..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,724
Son üye
Glassdfl