Sınavda gözetmen ile yaşadığım sorun, bir bakarsanız sevinirim.

ReTuRNFoRGeS

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar ben bugün gözetmen başla demeden soruları çözmeye başlamışım, sonra adam yenıma gelip 'soru kitapçığını kapa' demiş ben de kitapçık numarasını cevap testine işaretle gibisinden anladım zira çok sessiz söylemişti ve cevpalamaya devam ettim :) bu sefer yanıma tekrar gleip kapatmamaya devam edersen sınavını geçersiz sayacağım dedi ben ne oluyor ya derken çevrediklerin daha başlamadığını gördüm ve şok oldum :) ama sonra sorularımı yapıp çıktım, hatta adam çıkarken kağıdımı da kontrol etti. Acaba bana gıcık olup kural ihlali falan yaptığı mı yazmış mıdır? yazar mı?

eylülbalım

Yeni Üye
amann arkadaş aman sen ne yapmıssın =) sınıfta saat yokmuydu yoksa bıle okulun zılını calıyorlar sınav baslamıstır denılıyor herkes aynı anda baslıyor daha uyanamamıs mıydın yoksa :)

eylülbalım

Yeni Üye
yanii umarım oyle bı not yazmamıstır kıtapcıgına

ReTuRNFoRGeS

Yeni Üye
ya sınavdan önce bi olay yaşadım da kafam allak bullak olmuştu ne bileyim kağıdı görünce başlamışım işte :) o değil bi de güzel geçti sınavım umarım yapmamıştır çok taktım kafama şimdi.

ksk_prens

Yeni Üye
Bölüm:
Kamu Yönetimi
yok bişsey yapmamıslardır

sonsuz_nur

Özel Üye
yok bişey yapmaz merak etme biz vize sınavında gözetmeni delittk üstüne bend ekahkaha atınca bana daha bi gıcık olmuştu ama bişey yapmamış o yapmadıysa başka kmse yapmaz merak etme:)

ksk_prens

Yeni Üye
Bölüm:
Kamu Yönetimi
ztn sılahla gırsende bısey yapmazlar

seher

Özel Üye
endişelenme inşallah bi sorun olmaz :)

delix

Yeni Üye
yapmaz bişi ya ..

chemical

Yeni Üye
ya olmuş bi dalgınlık bence hiç buyutulecek bişey yok,zaten erken veya geç başlasan nolcak rahat rahat yetiyor zaman.erken başladıysan erken bitirmişsindir:) ki gozetmen farketmiştir bilerek yapmadığını. hiçbir sorun çıkacagını sanmıyorum,öyle çok ciddi bir durum değil sonuçta hepimiz insanız,gozetmen yalnızca gulumsemiştir bence senin haline;) kafaya takıp üzme kendini derim,goreceksin sınav notlarında bir sorun olmayacak.
aynı şekilde bir olay benim başıma üniversitede okurken gelmişti..matematik sınavından once ders çalişiyordum,artık son anlar..zaten iyice dağılmışım uykusuzluktan.hoca sınav kağıtlarını dağıttı bende alıp açık olan matematik defterimin üzerinde çözmeye başladım bir güzel..bir süre sonra hoca farketti benm soruları defterle birlikte çözdüğümü:D bende ancak o zaman düştü jeton,daha da birinci sınıftım aynen panikledim senin gibi..ne mi oldu?? hoca sadece güldü halime,sınavda sorun yok:):)

hayali

Yeni Üye
Dalgınlıkla kural ihlali yapmışsın, gözetmen de gelip yanına uyarmış seni. Bir yaptırım uygulayacak olsa o zaman yapardı, yetkisini kullanırdı ve seni salon dışına çıkarırdı. İçin rahat kalsın...

ReTuRNFoRGeS

Yeni Üye
çok teşekkürler arkadaşlar, içimi rahatlattınız :)

ROSEŞAH

Özel Üye
Merhaba arkadaşlar ben bugün gözetmen başla demeden soruları çözmeye başlamışım, sonra adam yenıma gelip 'soru kitapçığını kapa' demiş ben de kitapçık numarasını cevap testine işaretle gibisinden anladım zira çok sessiz söylemişti ve cevpalamaya devam ettim :) bu sefer yanıma tekrar gleip kapatmamaya devam edersen sınavını geçersiz sayacağım dedi ben ne oluyor ya derken çevrediklerin daha başlamadığını gördüm ve şok oldum :) ama sonra sorularımı yapıp çıktım, hatta adam çıkarken kağıdımı da kontrol etti. Acaba bana gıcık olup kural ihlali falan yaptığı mı yazmış mıdır? yazar mı?
Yazmazlar tahminimce çünkü seninkisi bir anlık heyecan yada dalgınlıktan olmuştur,senin geleceğini bir anlık dalgınlıkla riske atmazlar,eğer öyle bişey yapacak olsalardı bunu sınav esnasında gerçekleştirirlerdi zaten,onun için rahat ol:)

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
Sorun etme yapsaydı sınav sırasında işaretlerdi zaten:)

kevin_norton

Yeni Üye
evet sorun olsa seni dışarı çıkarırdı seni affetmiş yani kafana takacak birşey yok ,iptal etse ne yazar bütünlemede daha yüksek alırsın.kafana takma dünyanın sonu değil.herşey hallolur.hallederiz.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,727
Son üye
Feederblw