Uluslarası ilişkiler öğrencileri ..Sonumuz ne olacak :))

Esra Aykurt

Yeni Üye
Bölümden beklentileriniz neler merak ettim..Bitirince ne yapmayı düşünüyorsunuz?..Kısacası getirileri neler bu bölümün:confused: Hadi cevaplayın bakalım..:)

unforgiven_fb

Yeni Üye
slm esra güzel bir konu açmışsın daha önce bende böyle bir konu açtım kimse ilgilenmedi bu bizim bölümün forumunda pek bir ilgi yok kimseden yani ben bu bölümle ilgili hemen herşeşi biliyorum aklına takılan birşey olursa yazabilirsin

bana gelince ben okulu bitirip dil eğitimi inglizce aldıktan sonra ales e hazırlanıp master yapmayı düşünüyorum neyse şimdi çıkmam gerek gerekli detayları sonra anlatırım k.i.b

HistoriaN

Yeni Üye
ben okuduğum bölüme yardımcı olsun diye ikinci üniversite olarak okuyorum. bölüm başkanımız da uluslararası ilişkiler alanında master yapmış mesela.

neclaaa

Yeni Üye
bende bu bölümdenim okulun bitmesini beklemeden yeni sene itibariyle dil öğrenip kendimi geliştirmeyi dusunuyorum.cunku mezun olduktan sonra yenı bır dıl ögrenmek buyuk zaman kaybı olur. gıttıgım kurstada bu yıl baslamamız gerektıgını söylüolar ztn.en yakın idealim bu şu anda :)

ksk_prens

Yeni Üye
Bölüm:
Kamu Yönetimi
kendini geliştirir sen sonu iyi olur be biter

beawulfx

Yeni Üye
Bölüm:
Uluslararası İlişkiler
konu açılalı çok olmuş ama ben yine de yazayım dedim :)

ben bu yıl kayıt oldum. biraz geciktirdim aslında. benim üniversite sınavına girdiğim yıl bu bölüm yabancı dil alanından eşit ağırlığa geçmişti. alanım olamayan bi bölüme kayıt oldum (çok zorlanacağım kesin) ama bitirince şimdiki işimi bırakıp bu alada kariyer yapmaya çalışacağım inşallah. 2 dil var 1 tane daha olursa bişeyler beceririm diye düşündüm.

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
konu açılalı çok olmuş ama ben yine de yazayım dedim :)

ben bu yıl kayıt oldum. biraz geciktirdim aslında. benim üniversite sınavına girdiğim yıl bu bölüm yabancı dil alanından eşit ağırlığa geçmişti. alanım olamayan bi bölüme kayıt oldum (çok zorlanacağım kesin) ama bitirince şimdiki işimi bırakıp bu alada kariyer yapmaya çalışacağım inşallah. 2 dil var 1 tane daha olursa bişeyler beceririm diye düşündüm.
Sizin ve diğer tüm öğrenciler için hayırlı olmasını diliyorum...

BursaTexas

Yeni Üye
Bölüm:
Uluslararası İlişkiler
Mrb,

Bu bölümde 2.sınıftayım.Aöf e daha kaydırma yaptımadan Dil eğitimine başladım(İngilizce) şuan Orta-ileri seviyesine kadar çıktım.Mezun olduğumda da İngilizceyi tamamen konuşuyor halde olmayı hedefliyorum.Eğer bu hedefime ulaşırssam mezun olduktan sonra hemen 2.yabancı dil öğrenicem çünkü yabancı dil yoksa bu bölümü bitirmek pek işe yarayacağını düşünmüyorum..

sebboy

Yeni Üye
ben bu sene aöf dikey geçişle uluslarası ilişkilere 3.sınıftan başlayıp okuyacağım bu bölüm nasıl bir bölüm sayısal ağrlıkmı yoksa sözelmi kredili sistemde bu bölümdeki derslerin geçme sistemi nedir bu arada ben bölümü sadece atandığımda yükselebilmek için istiyorum benm asıl bölüm aöf büro yönetimi ve sekreterlik ben sözelciyim arkadaşlar aöf uluslarası ilişkileri okumamı tavsiye edermisiniz

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara