Halkla Ilişkilerden Mezun Olan Var Miii

cimcime

Yeni Üye
Arkadaşlar Halkla Ilişkiler Mezunu Olup Iş Bulan Varmi Acaba:):):)

röyksopp

Yeni Üye
ben mezun değilim ama bende merak ettim halkla ilişkiler öğrencisi olarak boşamı okuyoruz mezun olup çalışan birileri yokmu?

hasgok

Yeni Üye
slm ben mezun oldum ama iş bulma konusunda bi umudum yok

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
slm ben mezun oldum ama iş bulma konusunda bi umudum yok
Özellikle Kamu kuruluşlarında çalışmak istiyorsanız, günümüzde artık sadece mezun olmak yeterli değil. Kamu Personeli sınavına girip yeterli puan almak gerekiyor.
Bunun dışında Özel Sektör içinse Kişisel gelişim şartı ön planda. Lisans diploması şartı bir tarafta kişisel beceriler de ayrıca değerlendiriliyor.
Kısaca İşsizliğin yoğun olduğu ülkemizde Universite mezunu olarak iş bulmak istiyorsak artı yönlerimizi keşfetmek ve bu yönde kendimizi geliştirmek bizlere düşen en önemli görevdir.

moon_light

Yeni Üye
mezun değilim ama aylardır iş arıyorum ve bulamıyorum bende öyle boş boş oturacağıma kurslara gittim ve gidiyorumda. bakalım artık noolucak :confused:

bitsinartik

Yeni Üye
bir türlü mezun olamıyorum iktisat ve atatürk ilkeleri ve inkilap tarihi çok zor

milck

Yeni Üye
bende mezun oldum ama iş başvurusu hıc yapmadım cunku ısletmeye gecıs yaptım suanda ısletme 3 sınıftayım

kevser571

Yeni Üye
Halkla İlişkiler mezunuyum. Şu an için İktisat son sınıf öğrencisiyim. Halkla İlişkiler mezunu olarak bir kamu kuruluşunda çalışyorum. Deha, sabrın ve gayretin çocuğudur. Yeter ki inanın..

B

bambi

Misafir
bende mezun oldum ama iş başvurusu hıc yapmadım cunku ısletmeye gecıs yaptım suanda ısletme 3 sınıftayım
Ben de bu sene ikinci üniversite olarak halkla ilişkiler okumak istiyorum.Mezun olunca da sizin yaptığınız gibi işletme 3.ten devam edeceğim inşallah.Ama Halkla ilişkiler bölümü zor bir bölüm diye duyumlar alıyorum.Gerçekten zor bir bölüm mü ?Zorsa hangi dersler zor mesela?Bu sorularımı cevaplarsanız sevinirim.Şimdiden teşekkürler!

Linsey

Özel Üye
Ben de bu sene ikinci üniversite olarak halkla ilişkiler okumak istiyorum.Mezun olunca da sizin yaptığınız gibi işletme 3.ten devam edeceğim inşallah.Ama Halkla ilişkiler bölümü zor bir bölüm diye duyumlar alıyorum.Gerçekten zor bir bölüm mü ?Zorsa hangi dersler zor mesela?Bu sorularımı cevaplarsanız sevinirim.Şimdiden teşekkürler!

Açıköğretim herkes kolay olarak düşünüyor bunun nedenide,sınavlarda doĞru yanlış götürme olayı yok;)
Atarız tutar yada o notu alamam mı,nede Olsa geçme notu 50 filan böyle düşünceler içerisinde olanlarda Oluyor;)

Ama çalışırsanız zor Olmaz;)

lady_baby

Yeni Üye
bende halkla ilişkiler okuyorum bi türlü bitmedi inkilap ve iksitsattan geçemiyorum :D ve iş bulmak çok zor bu bölümde loborant ve veterinerligi tercih etcem bidahakine :D

_yesterday_

Yeni Üye
halkla ilişkiler 2. sınıf öğrencisiyim. daha sonra işletmeye geçiş yapmak istiyorum fakat nasıl olucak aydınlatırmısınızlütfen.DGS ye mi girmem lazım. ayrıca direk 3. seınıftan devam edebilirmiyim. şimdiden teşekkürler..

Linsey

Özel Üye
halkla ilişkiler 2. sınıf öğrencisiyim. daha sonra işletmeye geçiş yapmak istiyorum fakat nasıl olucak aydınlatırmısınızlütfen.DGS ye mi girmem lazım. ayrıca direk 3. seınıftan devam edebilirmiyim. şimdiden teşekkürler..
Merhaba , Okulunuzu bitirdiğiniz zaman , Dikey geçiş tarihleri var , O zaman kaydınızı İşletme veya iktisat olarak seçiyorsunuz ve gerekli olan belgeleri tamamladıktan sonra kaydınız gerçekleşiyor;)
3.sınıftan başlıyorsunuz , Açıköğretimden devam etmek için DGS sınavına girmeniz gerekmiyor;)

DiyeLimki,Hem açıköğretim hemde örgün öğretim okumak istiyorsunuz,
Okuyabilirsiniz,Bu imkanınızda mevcut;)

_yesterday_

Yeni Üye
çok teşekkür ederim.Yardımın için sağol. bişi daha var peki il olarak istanbul olabilirmi örgün eğitim için. DGS den aldığımız puanlarla mı belirleniyo?

Linsey

Özel Üye
çok teşekkür ederim.Yardımın için sağol. bişi daha var peki il olarak istanbul olabilirmi örgün eğitim için. DGS den aldığımız puanlarla mı belirleniyo?
Sizin yaptığınız 8 tercih içerisinden puanınız hangisine tutuyorsa tabiikide olabilir,Siz tercihlerinizi hep istanbul yaparsınız;)

sera01

Yeni Üye
bende hep merak ediyordum acaba bitirip iş bulan varmı diye iktisat fakültesinden ayrıldım çok zorlandım bitmiyordu bir türlü şimdi de halkla ilişkilere geçtim bakalım hayırlısı

arzum1606

Yeni Üye
bence aöf de en kolay bölüm halkla ilişkiler

nigar unutulmaz

Yeni Üye
Bende halkla ilişkilerden bu yıl mezun olacağım belki bende geçiş yaparım... Zor bir bölüm değil bence heriş için gerekli bir bölüm

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara