Mustafa Denizliden Veda

Hazır-Cevap

Özel Üye
Beklenen gelişme oldu; Beşiktaş, teknik direktör Mustafa Denizli ile yollarını dün resmen ayırdı. Başkan Yıldırım Demirören ile birlikte medya önüne çıkan Denizli "Sağlıklı bir yapıya kavuşmak için zamana ihtiyacım var. Bu sürede dinlenmeliyim. Bu nedenle kendilerinden izin istedim ve kontratımın yürürlüğe girmemesini istedim. Aşırı heyecanlardan uzak kalmam gerektiği için böyle bir karar verdik" açıklamasını yaptı. Demirören ise "Denizli ile maalesef yollarımızı ayırmak zorunda kalıyoruz. Tek neden sağlıktır. Diğer spekülasyonları yapanlar, bizi sahtekar yerine koyanlar asıl sahtekarlardır. Hocamıza Beşiktaş'ın kapısı her zaman açık. İstediği sürece hep yanımızda olacaktır" dedi. Ayrılığı resmileştiren açıklama öncesi ise Denizli'nin, Demirören ve yöneticiler ile bir araya geldiği toplantıda duygusal anlar yaşandı. İşte 'Büyük Mustafa'nın Beşiktaş'taki son anlarının perde arkası:

DRAMATİK ANLAR...
Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören, yöneticiler Serdal Adalı ve Cengiz Zülfikaroğlu dün özel uçakla Madrid'den döndü ve soluğu Mustafa Denizli'nin Ulus'taki evinde aldı. Görüşmeye Mete Düren de katıldı. Denizli, ilk olarak sağlık durumunu soran Demirören'e, "Ben 50 yıldır Beşiktaş'ın başında teknik direktör olmak istiyordum ve oldum da. Bu 50 yıllık özlemimi giderdim ama bu şartlarda ayrılmak istemezdim. Kendi sağlığımı düşünmekten çok Beşiktaş'ı yalnız bırakıp gitmiş gibi hissediyorum. Sağlığımı düşünmek zorundayım. Bu şekilde faydalı olamam" diyebildi ve hıçkırıklarla ağlamaya başladı. Tecrübeli teknik adamın yanı sıra Beşiktaşlı bazı yöneticiler de gözyaşlarını tutamadı. Duygusal anlar, Demirören'in, "Hocam her zaman kapımız sana açık. İstediğin zaman istediğin görevi yapabilirsin. Sağlığını düzelt, ister genel menajer ol, ister danışmanlık yap, ister futbolcu izle" sözleri ile tavan yaparken, karşılıklı mutabakat sonrası resmi açıklama için Akaretler'deki basın toplantısına geçildi.

Sabah

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
Tek neden saglıkmıymış pek inandırıcı gelmemişti bana da
Hayırlısı olsun bakalım:)

Hazır-Cevap

Özel Üye
Gelmiş geçmiş en başarılı hocalardan birisi.
Beşiktaşa 2 tane kupa kazandıran ve daha niceleri.

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
Takıma katkısı büyük
Bir devir kapandı.......

Hazır-Cevap

Özel Üye
Beşiktaşa da yakışıyordu,her zaman taktir etmişimdir.
Bakalım kim gelecek şimdi :rolleyes:

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,724
Son üye
Glassdfl