Yerimde gözü varmış

Hazır-Cevap

Özel Üye
Fenerbahçe ile yollarının ayrılmasına kesin gözüyle bakılan Christoph Daum, Sportif Direktör Aykut Kocaman’ı suçladı: “Yerimde gözü varmış.”

Lig TV’nin haberine göre, Mallorca’da tatilini sürdüren Alman hoca, kendisini arayan yakın dostlarına şunları söyledi: “Aykut sportif direktör olarak kalsaydı, çok başarılı olabilirdi ama o hep teknik direktörlük koltuğunu hedeflemiş. Bunu zamanla anladım.” Alman hoca bununla da kalmadı ve “Bir yere not edin; F.Bahçede benden sonra hangi teknik direktör göreve gelirse gelsin, Aykut Kocaman sportif direktör olarak görev yaptığı sürece benim yaşadıklarımın aynısını yaşar” ifadesini kullandı. Daum, sözleşmesinin feshedilmesiyle ilgili olarak da, “F.Bahçeli yöneticilere Almanya’daki avukatlarımla görüşmeleri gerektiğini söyledim. Ayrıca avukatlarımı arayarak, sözleşmede yazılanlara uyulmasını ve gereğinin yapılmasıni istedim” diye konuştu.

Hürriyet

seher

Özel Üye
konu başlığına bakınca bir acayip oldum acaba kim senin yerine gözünü dikti diye meğer futbol ile ilgiliymiş:Diçim rahatladı:);)

esraibo

Yeni Üye
benim gözüm daha yukarılarda...:d

Toprak63

Yeni Üye
aha şimdi daum kendisini kokaine verir.Kızmış çünkü

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414