Arda geri sayımda!

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN

Cim-Bom’da Arda Turan
Avrupa’ya transfer için geri sayıma geçti.
Sarı-kırmızılı kulübün geçen sezon başında Metin Oktay’ın 10 numaralı formasını teslim ederek kaptanlığa getirdiği yıldız futbolcu
İngiltere’ye gitme hayallerini gerçekleştirmek için yönetimin kapısını çalmaya hazırlanıyor.

Başkan Adnan Polat’ın kısa süre önce
“Arda’yı
Avrupa’da kupasürekli söyledim. Ancak
‘Ben gitmeyi çok istiyorum’ derse
onu kıramam. Kimsenin ayağına zincir vuramayız” diyerek topu attığı milli futbolcunun
menajeri Ahmet Bulut’la sürekli değerlendirmelerde bulunduğu öğrenildi.
kaldırmadan göndermek istediğimi
Milliyet Gazetesi'nin haberine göre; Arda için ilk planda 12 milyon euroyu gözden çıkaran Liverpool ve Tottenham kulüplerinin
yıldız futbolcuya ödenecek ücret konusunda Ahmet Bulut’la şimdiden anlaşma sağladıkları belirtildi.

Liverpool ve Tottenham’ın kısa bir süre sonra İstanbul’a temsilci göndererek
Galatasaray’a resmi tekliflerini iletecekleri vurgulandı.

Başkan Polat’ın
Arda ile yüz yüze yapacağı son görüşmenin ardından kararını vereceği ve başarılı futbolcunun
İngiltere’ye transferine onay vereceği ifade edildi. Bu arada Liverpool ve Tottenham’ın
12 milyon euronun üzerine çıkmayı düşünmedikleri Galatasaray’ın da bu rakama sıcak baktığı belirlendi.

Öte yandan Galatasaray Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin yeniden Avrupa’ya açılıyor. Sezgin’in çeşitli transfer görüşmelerinde bulunmak üzere bugün veya en geç yarın Almanya’ya çıkarma yapacağı belirtildi.

isokor

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
hımm gitsin tabi yaw tecrübe kazansın her ne kadar yıpranmadım desede yıprandığı ortada stresli olduğunda güzel futbol oynayamıyo

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara