Son Dakika! Quaresma Beşiktaş'da

isokor

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN

Beşiktaş'ın günlerdir transferini bitirmeya çalıştığı Inter'in ünlü yıldızı Quaresma artık Beşiktaş'ta.
Beşiktaş yöneticileri Serdal Adalı ve Cengiz Zülfikaroğlu'nun günlerdir süren sondaj çalışması nihayet meyvesini verdi. Beşiktaş Inter'le 7.4 milyon euroya anlaştı.
Ayrıca takım şampiyonlar ligine giderse Inter'e 1.5 milyon euro daha ekstra ödeme yapılacak. Quaresma'ya gelince 3 yıllık anlaşma imzalayan ünlü futbolcu yıllık 3.5 milyon euro alacak.

SİTE YOĞUNLUKTAN KİTLENDİ-

Quaresma'nın transferinin ortaya çıkmasından sonra siyah-beyazlı kulübün internet sitesi kitlendi.
Taraftarların yoğun bir şekilde Beşiktaş'ın internet sitesine girmek istemeleri nedeniyle bir süre siteye ulaşmak mümkün olmadı.

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
Hadi canım inanmam yemin et:p
Ne adammış bu da ya görecegiz bakalım Beşiktaş da nasıl olacak
Hayırlısı olsun Beşiktaş adına:)

isokor

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
sabahın haberine göre öyle yemin edipte sonra kötürüm olmayalım:p doğrudur ama büyük ihtimal baksana fiyat miyat herşeyi yazmışlar. Dediğin gibi uzun zamandır uğraştırdı ne adammış belli olur. yıldız oyuncular yaramıyo 3büyüklere değişiklik olcağını sanmıyorm yinede hayırlı olsun tabiki inş. paraları boşa gitmemiştir :)

avci41

Yeni Üye
cok istedik ve aldık RQ7 yi..
Beşiktaş tarihinin en büyük yabancı transferi oldu yönetime binlerce kez teşekkürler şimdi formaların cıkmasını bekliyoruz RQ7 formaları yok satacak..:))

Türkiye süper ligi BQ7 :D

Hazır-Cevap

Özel Üye
Wayy be! Ne futbolcuymuş,kaç aydan beri uğraşıldı durdu.Ne oldu Türkiye de oynamak istemiyor diye haberleri çıkmıştı.Anlaşmaya varılmış.
Beşiktaş yönetimini tebrik ederim.Merakla bekliyorum şahsen bu kadar uğraştan sonra nasıl bir performans göstereceğini..:rolleyes:
Hayırlı olsun RQ7...;)

avci41

Yeni Üye
- Messi’den sonra en yetenekli futbolcuyu aldık, oynarsa BJK her sene şampiyon olur.
- Quaresma’yı coşturabilecek tek isim Schuster. Tencere kapak misali. Beşiktaş bu sene gol yollarında resmen coşar.
- Serdar özkan’ın yerine Quaresma’yı aldık, inanamıyorum. Şampiyonluk kadar güzel.
- Messi, Türkiye’ye gelene kadar en iyisi bu.
- Ne yaptın Serdal Adalı! Oldu olacak Messi’yi de alın bari... Offf! Nasıl çatlıyor Fenerliler... Şanslısınız, Kadıköy’e de senede bır kere gelecek. Yıldız görürsünüz işte...
- Daha iyisi varsa onu da sadece Beşiktaş alır.
- PES oynayan arkadaşlar, bundan sonra Quaresma’yı alırken Beşiktaş’ı tıklasın. Yıldızı uzaklarda aramasın.
- Böylesi gelmedi hiç. 5 forma alacağım valla.
- Yazık oldu Bilica ve Gökan Gönül’e...
- Bizim iyi oyuncu getirmemiz 1950’li yıllar... Guiseppe Meazza (Hani Inter’in stadında adı olan Futbolcu)
- Bu ne süper bir topçu, bu ne güzel bir karizma. Aramıza hoş geldin dünya yıldızı Quaresma.
- Yanlış anons faciası! Bomba haber!! Fenerbahçeliler Q7’nin kendilerine geldiğini zannedip kutlama yapmaya başlamışlar.

Forza beşiktaş yorumları bunlar :D :D

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
- Yanlış anons faciası! Bomba haber!! Fenerbahçeliler Q7’nin kendilerine geldiğini zannedip kutlama yapmaya başlamışlar.
Haa ha ha yani :p

Hazır-Cevap

Özel Üye
Yanlış anons faciası! Bomba haber!! Fenerbahçeliler Q7’nin kendilerine geldiğini zannedip kutlama yapmaya başlamışlar.

:D:D:D haha çok güzeldi :)
Teşekkürler canm ;)

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
Yanlış anons faciası! Bomba haber!! Fenerbahçeliler Q7’nin kendilerine geldiğini zannedip kutlama yapmaya başlamışlar.

:D:D:D haha çok güzeldi :)
Teşekkürler canm ;)
Çok güzeldi öyle mi ortak hıı:psizde yanlış anons kurbanı olmuşsunuz şimdi söyletmen beni :D

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
Geçmişimizle varız öyle degil mi tatlım:p:p

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
Geçmişin önemi yaşananlara baglı önemli unutulmayacak derin izler bırakmış demek ki unutulmamış sizin olay :p
geçmişe bakarak nasıl bir takım oldugu anlaşılabilir yani takımı geçmişte yaşadıklarından tanırsın ortak:p

Hazır-Cevap

Özel Üye
Geçmişin önemi yaşananlara baglı önemli unutulmayacak derin izler bırakmış demek ki unutulmamış sizin olay :p
geçmişe bakarak nasıl bir takım oldugu anlaşılabilir yani takımı geçmişte yaşadıklarından tanırsın ortak:p
Burada da anlaşıldığı gibi galatasaray-fenerbahçe çakışması yine ortada ortak :p:p
Valla biz unuttuk o olayıda siz hala unutamadınız.:eek:
Bak beşiktaşlılar bile sizin anostan söz ediyorlar hala...:eek:
Size mi geldi yoksa RQ7...:p

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
[FONT=Verdana,Geneva,Arial,Helvetica,sans-serif]- Bu kadar büyük futbolcuyu ülkemizde izleyebilmenin mutluluğuyla kafayı yediğim transfer... Peşinen söyleyeyim Galatasaraylıyım.
[/FONT][FONT=Verdana,Geneva,Arial,Helvetica,sans-serif]- Bir Galatasaraylı olarak beni bile heyecanlandırmış futbolcu.[/FONT]
[FONT=Verdana,Geneva,Arial,Helvetica,sans-serif]Böyle bi yorumlar da okudum çok güldüm:D
Bir fenerli olrak mutlu oldum kalite arttı yani:p
[/FONT]

Hazır-Cevap

Özel Üye
[FONT=Verdana,Geneva,Arial,Helvetica,sans-serif]- Bu kadar büyük futbolcuyu ülkemizde izleyebilmenin mutluluğuyla kafayı yediğim transfer... Peşinen söyleyeyim Galatasaraylıyım.[/FONT]
[FONT=Verdana,Geneva,Arial,Helvetica,sans-serif]- Bir Galatasaraylı olarak beni bile heyecanlandırmış futbolcu.[/FONT]
[FONT=Verdana,Geneva,Arial,Helvetica,sans-serif]Böyle bi yorumlar da okudum çok güldüm:D[/FONT]
[FONT=Verdana,Geneva,Arial,Helvetica,sans-serif]Bir fenerli olrak mutlu oldum kalite arttı yani:p[/FONT]

Canm taraftar ne güzel belirtmiş bizde de olsaydı keşke ama nerde,bu güne kadar gelmiş geçmiş en pahalı transfer.Sizinki daha kötü ya size mi geldi diye soruyorlar.:eek:

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
Canm taraftar ne güzel belirtmiş bizde de olsaydı keşke ama nerde,bu güne kadar gelmiş geçmiş en pahalı transfer.Sizinki daha kötü ya size mi geldi diye soruyorlar.:eek:
sen o soranlara bakma canım biz Fenerliler olarak takmıyoruz yani:pmilletin agzı torba degil ki büzesin :p

avci41

Yeni Üye
RQ7 sadece türkiye ve dünyayı değil forumu dda karıştırdı.. :D
hala inanamıyorum ben rüyadayım sanki inşş.yüzümüzü kara cıkarmaz çoşar ve coşturur bizleri formalarda perşembe cıktığı gibi kapiş yapıcam inş. :)

Hazır-Cevap

Özel Üye
Daha önce İnter,Barcelona,Porto,Chelsea de oynamış.Vay be!
Şimdi beşiktaş forması giyecek.

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
Tabata için 8 milyon verdiler RQ7 bedavaya geldi:D

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular