Seni anlatan 3 kelime!!!!

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
valla haşa mevlana değilim bana herkes nasıl samimi buluyorsa öyle saygınlık çerçevesinde hitap eder ben senin gibi kimseyle arama sınır koymam ben sohbet olsun manasında seni tanıdığım kadarıyla yazdım buna bile karşı çıkıyorsun yani hiç kötü bi laf yok bişey yok ben sana şimdi arkadsım diyeceğim nerde arkdas oluyorz diyeceksin kardeş desem onada bişey diyeceksin allah sonumuzu hayırlı etsin valla ....:)[/QUOTE Sadece insanları hemen tanıyamazsın bunu demek istedim en yakınım dedigin insanı bile tanıyamazken :)arkadaşımsın tabiki niye karşı çıkıyım :)

bynefretimm

Yeni Üye
ğ
valla haşa mevlana değilim bana herkes nasıl samimi buluyorsa öyle saygınlık çerçevesinde hitap eder ben senin gibi kimseyle arama sınır koymam ben sohbet olsun manasında seni tanıdığım kadarıyla yazdım buna bile karşı çıkıyorsun yani hiç kötü bi laf yok bişey yok ben sana şimdi arkadsım diyeceğim nerde arkdas oluyorz diyeceksin kardeş desem onada bişey diyeceksin allah sonumuzu hayırlı etsin valla ....:)[/QUOTE Sadece insanları hemen tanıyamazsın bunu demek istedim en yakınım dedigin insanı bile tanıyamazken :)arkadaşımsın tabiki niye karşı çıkıyım :)
ben biliyordum valla anlaşacağımızı insanoğlunu asla tanıyamayız ki bugün canım kardeşim der bi bakmışın her şey yalan olmuş kimseye güvenmeyecksin diyeceğim öylede omuyor ki arkdaşım:)

DAMLA^^

Yeni Üye
ben :
sakin
neşeli
duygusalım....tabi insanların özellikleri 3.le sınırlı değildir ama en belirgin olanlar...ama bu konuda biraz farklı düşünüyorum insan bütün özelliklerini bilmeyebilirler yaşamla yaş ilerledikçe koşullarla özellikler değişebilir insan farklılşabilir..bide insan kendini tanır ama çevrenin de bence insanla ilgili fikirleri olabilir hani insan ben öyleyim der ama yakının farklı sın bence öyle değilsin diyebilir yani bana göre insanın iç yapısı iç gözlemi oldığu gibi dış yapısı dış gözlemide olur...[/
I]

sözü kuran her derdime derman...

bynefretimm

Yeni Üye
ben :
sakin
neşeli
duygusalım....tabi insanların özellikleri 3.le sınırlı değildir ama en belirgin olanlar...ama bu konuda biraz farklı düşünüyorum insan bütün özelliklerini bilmeyebilirler yaşamla yaş ilerledikçe koşullarla özellikler değişebilir insan farklılşabilir..bide insan kendini tanır ama çevrenin de bence insanla ilgili fikirleri olabilir hani insan ben öyleyim der ama yakının farklı sın bence öyle değilsin diyebilir yani bana göre insanın iç yapısı iç gözlemi oldığu gibi dış yapısı dış gözlemide olur...[/I]

sözü kuran her derdime derman...

sana katılıyorum ....

bynefretimm

Yeni Üye
her gün farklı duygular içine gireriz birgün mutlu birgün mutsun bigün heycan lı bigun umutsuz birgünümüz birini tutmaz hayat bizleri bu şekil de yaşattı biz bunu kabullendik farklı duygular yaşadık yaşayacağızda rabbim en güzel duyguları yaşatsın bizler...

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,725
Son üye
Peternar