335.dönem yedek subay adayları (ağustos)

sabri55

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme Yönetimi
Burda toplanalım

konyalı_42

Yeni Üye
Herkeze slm.bende inş. 335. dönem askeri olarak vatan borcumu ödeyeceğim.evet burda toplanalım bakarsınız aynı yere düşeriz şimdiden muhabbete başlarız. =)

Axaraylim.68

Yeni Üye
ağustosun 10nunda geceleyin herkes düştüğü yeri yazarsa iyi olur en azından aynı yere düşen arkadaşlarla otogarda buluşur beraber teslim oluruz

tekkin21

Yeni Üye
ya arkadaşlar bende ağustos celbi için başvuru yaptım 29 haziranda fkat dilekçemizin kabul olup olmadığını nasıl anlıcaz işyerindekiler ne zman çıkıcağımı soruyo yerime adam alıcaklar bide çıkıp gidemessek :D kaldık ortada

mtur

Yeni Üye
arkadaşlar bu gün şubeyi aradım ağustos celbi için bütün başvurular kabul edilmiş hayırlı uğurlu olsun.. 31 temmuza kadar 4'er adet kimlik ve diploma fotokopisi ve diploma aslı ile şubeye gidecekmişiz..

sabri55

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme Yönetimi
arkadaşlar bu gün şubeyi aradım ağustos celbi için bütün başvurular kabul edilmiş hayırlı uğurlu olsun.. 31 temmuza kadar 4'er adet kimlik ve diploma fotokopisi ve diploma aslı ile şubeye gidecekmişiz..
kesinlikle 31 temmunza kadar belgeleri tamamlayıp başvurun arkadaslar yoksa sınav zamanı sıkıntı cıkar allah korusun. aynı sekılde bende bılgı aldım.

mamutxy

Yeni Üye
Kocaman sarı zarfı elime tutuşturduşar, artık ağustosta tuzlada görüşürüz,

Yol parası :10,39 tl verdiler.

Not: zarf katlanmayacak kırışmayacak.

okank_25

Yeni Üye
arkadaşlar askerlik şubesinden alığınız askerlik durum belgesini paylaşabilir misiniz acaba
verilen kağıtta neler yazıyor yazarsanız çok sevinirm arkadaşlar

Axaraylim.68

Yeni Üye
sarı zarfımı aldım ağustosun 2sinde adana 6. kol ordu komutanlığında sınava gideceğim nasipse.. çok kalabalık olacak sıra numarasını erken alabilirsek iyi olur

hoptrak

Yeni Üye
mehtap 38 !!! Selam 335. dönem tertiplerim hayırlısıyla askerliyimizi bitirip geliriz kendinize iyi bakın sınav 1-2-3 ağustosta, sonuçlar , hangi birliğe düştüğümüz kısa dönem yada yedek subay 10 ağustos 00.00 yada 01.00 belli olacak ,12 ağustos saat 17.00 kadar birliğimize teslim olcağız tertiplerim gazamız mübarek olaaa :D

sabri55

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme Yönetimi
hakkımızda herşeyin hayırlısı yürüyün telli oğulları kardeşlerim allah kazasız belasız gelmeyı nasıp etsın ınsallah su sıkıntılı donemde dualarımız bır olsun tertıplerım

emin054

Yeni Üye
düştüğümüz yerler belli olunca paylaşalım.herkes için hayırlısı bakalım.

emin054

Yeni Üye
arkadaşlar askerlik şubesinden alığınız askerlik durum belgesini paylaşabilir misiniz acaba
verilen kağıtta neler yazıyor yazarsanız çok sevinirm arkadaşlar
ben son gün başvurdum yani 30 haziran..saat 16.00 civarıydı sanırım belirli bir kontejyan sayısı varmış sayı dolunca sistem kapanıyormuş..verlien kağıtta bitirdiğin okul blüm ve celp dönemin yazıyor 2010 ağustos diye.adres şahıs bilgileri o kadar pek bişi yok.

Axaraylim.68

Yeni Üye
Hayırlı kandiller arkadaşlar.. bu arada facede 335.dönem yedek subay aday adayı arkadaşlarımız toplanmışlar bence bizde bu gruba katılalım aynı yere düşen arkadaşlarla buluşmamız açısından faydalı olur gruba katılmak isterseniz arkadaşlar burdan

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,724
Son üye
Glassdfl