Sizi bu sıralar en çok ne heycanlandırıyor?????

bynefretimm

Yeni Üye
Sınav sonuçlarını bekleyipde her an bilgisayara bakıp durmak mı ??

sevgilimden mesaj geldimi diye durmadan telefona bakmak mı ??

acaba facebook kim yorum yaptı dıye face acıp bakmak mı ??

ya ne siz söyleyinnnn!!!!

ÜNİVERSİTELİ GENÇLİKKKKK:):):)

DAMLA^^

Yeni Üye
en çok beni okul hayatım heycanlandırıyor ona göre yol alacam çünkü bazı planlarım var buralar sınav sonuçlarını bekliyorum gerçi sonuçlar ben heycanlandırmıyor çünkü alıştı m artık ama yapacaklarım içi n gerekli alıştım derken bundan önceki üniv.hayatımda gerçekten alıştım yani bu konuda yeni değilim...hani derler ya hayatımı sınav diye bazen bu söz radikal geliyor bana..inşallah herkes için hayırlısı olur bütün öğrencilere iyi şanslar...

SÖZÜ KU 'RAN HER DERDİME DERMAN

YA GÜLE DÖNECEZ YA DA KÜLE....

hayat42

Yeni Üye
beni en çok heycanlandıranda telefonumu yabancı numara aradıgı zaman heycanlanıyorum çünkü işden haber bekliyorum acaba onlarmı die hastaneden bir habermi geldi die kötü oluyorumm

bynefretimm

Yeni Üye
en çok beni okul hayatım heycanlandırıyor ona göre yol alacam çünkü bazı planlarım var buralar sınav sonuçlarını bekliyorum gerçi sonuçlar ben heycanlandırmıyor çünkü alıştı m artık ama yapacaklarım içi n gerekli alıştım derken bundan önceki üniv.hayatımda gerçekten alıştım yani bu konuda yeni değilim...hani derler ya hayatımı sınav diye bazen bu söz radikal geliyor bana..inşallah herkes için hayırlısı olur bütün öğrencilere iyi şanslar...

SÖZÜ KU 'RAN HER DERDİME DERMAN

daha önce hangi bölümü bitidiniz biz daha alışamdık sınav sız bir güne stres insani yiyor bitiriyor valla

bynefretimm

Yeni Üye
dün bu konuyu ben açmıştım ama bugün 5 yıllık sevdiğimden ayrıldım şimdi ben bakıyorum durmadan telefona acaba mesaj varmı diye her telefon çaldığında heycanlanıyorum koskaca 5 yıllık ilişki bitti beraber büyüdük sankı ama gitti yalan oldu hayat bundan ibaret 5 yıl varsın bi b akmışın yok 5 yıl gitmiş sana kalansa hüzün keder evet oda üzülüyordur ama kolay kolay bittezmezdi ne günler atlatmıştık ne yağmurlarda kalmştık ama şimdi hayal oldu mazide kaldı allah herkese mutluluk versin....

Hazır-Cevap

Özel Üye
dün bu konuyu ben açmıştım ama bugün 5 yıllık sevdiğimden ayrıldım şimdi ben bakıyorum durmadan telefona acaba mesaj varmı diye her telefon çaldığında heycanlanıyorum koskaca 5 yıllık ilişki bitti beraber büyüdük sankı ama gitti yalan oldu hayat bundan ibaret 5 yıl varsın bi b akmışın yok 5 yıl gitmiş sana kalansa hüzün keder evet oda üzülüyordur ama kolay kolay bittezmezdi ne günler atlatmıştık ne yağmurlarda kalmştık ama şimdi hayal oldu mazide kaldı allah herkese mutluluk versin....
Çok büyük yıkım olmuştur sizin için.En korktuğum şeydir.Allah kimseye yaşatmasın.

Düşündümde bu aralar beni heyecanlandıran hiçbir şey yok malesef.

DAMLA^^

Yeni Üye
daha önce hangi bölümü bitidiniz biz daha alışamdık sınav sız bir güne stres insani yiyor bitiriyor valla

öyle sınav stresi sonuç stresi insanı çok kötü yapıyor artık açıklansında sonuç ne olursa olsun diyoruz o duruma getirdiler malesef sistemin oturmamışlığı biz öğrencilere mal oldu...ben daha önce örgün okudum...inşallah herkes her zaman güzel sunuçlarla yola devam eder güzel sonuçlarla yol alır Allah c.c güzel sonuçlara bizi alıştırır herkes için hayırlısı olsun...:)

bynefretimm

Yeni Üye
beni heycanladıran tek şey bütünleme sınavı şuanda zaten maaşımada zam aldım :D
onun heycanını sıkıntısınıda attık ama 2 ay sınav stresı cekerım sonra 1 ayda acıklanmasıının stresı olsa 3 ay alahın izniyle

seher

Özel Üye
beni bu aralar hayatımda olacak bazı özel durumlar heyecanlandırıyor ama sizlere söylemem:D:p sınav olayları işte..
güzel konu açmışsınız

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara