F.Bahçe'de Daum'un durumu netleşti

Hazır-Cevap

Özel Üye
Fenerbahçe Kulübü ile yollarını ayırması gündemde olan Daum'un yöneticilerle yaptığı toplantı sonrası durumu netleşti...

Fenerbahçe Kulübü'nde yöneticilerle teknik direktör Christoph Daum arasındaki görüşme sona ererken, Alman teknik adam, sarı-lacivertli takımda görevine devam ettiğini açıkladı.

Kulüp binasında gerçekleştirilen toplantının ardından basın mensuplarını bir lokantaya çağıran Daum, burada görüşmeyle ilgili bilgiler verdi.

Christoph Daum, Fenerbahçe'deki görevine devam ettiğini belirterek, şunları söyledi:

''Umarım son günlerde benim hakkımda çıkan spekülasyonlar biter. Fenerbahçe'de hiç hoş olmayan spekülasyonlar yapıldı. Önümüzdeki günlerde bazı şeylerin doğru olmadığını söyleyeceğim. Benden bir açıklama gelecek . Önemli olan Fenerbahçe Kulübü'dür. Fenerbahçe'nin başarısı için bunu ortaya koymak isterim. Önümüzdeki iki yılda Fenerbahçe'de çalışacağımı düşünüyorum. Tüm gücümü kullanarak başarı için katkıda bulunmak istiyorum.''

Türkiye'ye gelmeden önce başkan Aziz Yıldırım'ın, Aykut Kocaman ile kendisi arasında bir seçim yapması gerektiğini söyleyen Daum, bu açıklamaları yalanlarken önümüzdeki günlerde detaylı bir açıklama yapacağını söyledi.

-İnternetHaber-

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
Şaka gibi ortagım
gitsin diyoruz kalıyor :rolleyes:

taraftarın eline verecekler Daumu aslında:p

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
bi maç çıkışında yakalarlar bunu kalıyonmu gidiyonmu:p

avci41

Yeni Üye
cok sevindim daum un gitmemesine hatta bi 10 yıllık sözleşme yapsınlar :D:D

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
Allah size Daum gibi hocalar versin kandil kandil tutsun duam:p

isokor

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
toprağım mali açıdan düşünürsek isabetli olmuş bir sene daha kalması en azından:p bu adam Almanya'da 800bin euro alıyomuş sanırım sanki bulunmaz hint kumaşı gibi aziz buna 2milyon euro veriyo sanırım bide 4yıllık anlaşması olduğunu hatırlıyorum tazminat falan fistan derken fenerbahçeye yükü çok çok ağır olcak bianda 15milyon euro vermiş olcaksınız boş yere yeni hocada cabası.. üff fenerbahçe yerine düşündüğüm zaman uzun yazıyorum sorunlarınız almış başını gidiyo hep aziz yüzünden bu nasıl kulüp yararına yapılmış eylem anlamıyorumm..:)

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara