Bütünlemelerle ilgili bir soru

ReTuRNFoRGeS

Yeni Üye
selam arkadaşlar ben çoğu dersten çalışmadıgım için kaldım bu sene (ygs-lys hazırlık falan) şimdi bütünlemede 6 taneden gireceğim, 4 tane versem geçiyormuşum. peki kaç puan almam lazım? yani büt sınavları final sınavı yerine mi geçiyor? hani ilk girdiğim sınavdan aldığım puan üzerine mi eklenecek? bilgisi olan paylaşırsa seviniirim.

akis

Yeni Üye
bütünleme sınavı final sınavın yerine geçer. yani vizenin %30u bütünlemenin %70i alınıp notun hesaplanır.

ECRİN90

Özel Üye
bütünlemeye çalışan arkadaşlar, takıldıgınız soruları bizlerle paylaşın , birlikte yardımcı olmaya çalışalım ;)

harun_73

Özel Üye
selam arkadaşlar ben çoğu dersten çalışmadıgım için kaldım bu sene (ygs-lys hazırlık falan) şimdi bütünlemede 6 taneden gireceğim, 4 tane versem geçiyormuşum. peki kaç puan almam lazım? yani büt sınavları final sınavı yerine mi geçiyor? hani ilk girdiğim sınavdan aldığım puan üzerine mi eklenecek? bilgisi olan paylaşırsa seviniirim.

vizeden aldığın notları yazsaydın ne geçmek için ne kadar puan gerekli hesaplardık...

ksk_prens

Yeni Üye
Bölüm:
Kamu Yönetimi
4 tane verdinmi geçersin üst sınıfa arkadaşşar acıklamıs benim acıklamama gerek yok sanırım............

seray_06

Yeni Üye
arkadaşlar bende 6 dersten kaldım acaba bütünlemeye girebilir miyim yoksa kaldım mı lütfen yardımcı olurmusunuz?

kevin_norton

Yeni Üye
arkadaşlar bende 6 dersten kaldım acaba bütünlemeye girebilir miyim yoksa kaldım mı lütfen yardımcı olurmusunuz?

Seraycığım tabii ki bütünlemeye girebilirsin. Henüz kalmış değilsin. yani kalmadın. Kalıp kalmadığın bütünlemeden sonra belli olacak. o kaldıgın 6 dersin bütünlemesine iyi çalış ve sınava gir.

bütünleme sınavı sonunda

vize puanının %30
bütünleme puanının %70 alınınca 50 yi geçersen o dersten geçmiş olursun.

birşey daha bütünlemeden sonra 3 dersten kalırsan o yılı tekrar edersin. Bir üst sınıfa geçemezsin. Kolay gelsin. İyi çalışmalar.

CizmeliKedi

Yeni Üye
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
bütünleme sınavına bütün ünitelerden mii giriyoruz yoksa nasıl olacak :) cevaplarsanız sevinirimm...

ksk_prens

Yeni Üye
Bölüm:
Kamu Yönetimi
evt kac ünite varsa hepsinde n

kevin_norton

Yeni Üye
bütünleme sınavına bütün ünitelerden mii giriyoruz yoksa nasıl olacak :) cevaplarsanız sevinirimm...

Kardeş daha önce çıkmış sorularada çalış çok faydası oluyor. Tabii ki bütünleme sınavları 1. üniteden başlıyor kitabın sonuna kadar kaç tane ünite varsa kitabın başından sonuna kadar çalışman lazım.çünkü soruların nerden geleceği belli değil. kitabı 3 defa okusan yeterli olur.

ksk_prens

Yeni Üye
Bölüm:
Kamu Yönetimi
aynen butun unıtelerden sorumluyuz

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,416