sınav sonuçları açıklandı!

cananbest

Yeni Üye
arkadaşlar sonuçlarımız belli oldu,umarım sonuçlar beklentileriniz dahilindedir.ben çok şükür resmi olarak 2.sınıf oldum.ya siz?

ECRİN90

Özel Üye
2.sınıfa geçenleri tebrik ediyorum ;) İnşallah mezun olacağımız zamanı da görürüz hep birlikte :D

milaya

Yeni Üye
arkadaşlar sonuçlarımız belli oldu,umarım sonuçlar beklentileriniz dahilindedir.ben çok şükür resmi olarak 2.sınıf oldum.ya siz?
hangi bolumdesin?..tebrik ederim..bende iktisat 3e gectim...insallah mezunda oluruz:)

alem68

Yeni Üye
2 sınıftayımm;);) notlarım süper;D

assertive

Yeni Üye
mrb ;
arkadaşlar ben şifremi kullanamıyorum ve sınav sonuçlarına bakamıyorum yardım edebilir misiniz
011-2012 dönemine ait ders notlarınızı ve sınav sonuçlarını görüntülemek için aşağıdaki kutuya T.C. Kimlik Numaranızı girerek DEVAM ET tuşuna basınız.
Şifresiz ders notu yayınını engellemişseniz, size bir sonraki sayfada şifreniz de sorulacaktır.

Eğer geçerli dönemde aktif öğrenci değilseniz ders notlarınızı görüntüleyemezsiniz.
hep bu çıkıyor

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
mrb ;
arkadaşlar ben şifremi kullanamıyorum ve sınav sonuçlarına bakamıyorum yardım edebilir misiniz
011-2012 dönemine ait ders notlarınızı ve sınav sonuçlarını görüntülemek için aşağıdaki kutuya T.C. Kimlik Numaranızı girerek DEVAM ET tuşuna basınız.
Şifresiz ders notu yayınını engellemişseniz, size bir sonraki sayfada şifreniz de sorulacaktır.

Eğer geçerli dönemde aktif öğrenci değilseniz ders notlarınızı görüntüleyemezsiniz.
hep bu çıkıyor

Aldığınız şifreyi doğru girdiğinizden emin olun, hala hata veriyorsa bürodan yeni bir şifre alarak tekrar kontrol edin. Birde sonuçları http://ogrenci.anadolu.edu.tr adresinden öğreniyorsunuz yanlışlık olmasın.

assertive

Yeni Üye
günaydın;
çok tşk ederim şifremi nereden değiştirebilirim?

belfin

Yeni Üye
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
Assertive şifreni sadece aof bürosundan şahsen değiştirebilirsin.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,724
Son üye
Glassdfl