sosyal hizmetler 2 .sınıfa geçenler.

fpet

Yeni Üye
2. sınıfa kimler geçti.

fpet

Yeni Üye
kpss ye giriyor musunuz.

fpet

Yeni Üye
bütün dersleri de geçtm
bir şey dah soracktm önlisans olarak mı yoksa ortaöğretim olarak mı başvuraaaym kpss ye.

theliman

Yeni Üye
bütün dersleri de geçtm
bir şey dah soracktm önlisans olarak mı yoksa ortaöğretim olarak mı başvuraaaym kpss ye.
Eğer daha önce herhangi bir önlisans programından mezun değilseniz zaten önlisans olarak başvuramazsın.

fpet

Yeni Üye
başvurabiliriyorum . kalvuz da okudum hemde ösym bürosuna sordum. ortaöğretimden gir dediler .

theliman

Yeni Üye
başvurabiliriyorum . kalvuz da okudum hemde ösym bürosuna sordum. ortaöğretimden gir dediler .
Ben değişik bişey söylemiyorum. Sınavın yapılacağı yıl eğer önlisans mezunu veya önlisans son sınıf öğrencisi değilseniz giremiyorsunuz. En fazla daha önceki eğitim düzeyiniz üzerinden girebilirsiniz.

fpet

Yeni Üye
Ben değişik bişey söylemiyorum. Sınavın yapılacağı yıl eğer önlisans mezunu veya önlisans son sınıf öğrencisi değilseniz giremiyorsunuz. En fazla daha önceki eğitim düzeyiniz üzerinden girebilirsiniz.
hmm ollabilir

erdal64

Yeni Üye
theliman arkadasım dgs ye calısıyomusun nasıl bir yol izliyosun paylasırmısın yani ne yapmamız gerek puanları kac? seneye inş bi sorun olmazsa bizde mezun oluruz aklımızda bulunsun...

theliman

Yeni Üye
theliman arkadasım dgs ye calısıyomusun nasıl bir yol izliyosun paylasırmısın yani ne yapmamız gerek puanları kac? seneye inş bi sorun olmazsa bizde mezun oluruz aklımızda bulunsun...
Slm. 2.sınıf bitti dgs!ye girdim sonuçları bekliyorum. kısmet olursa örgün sosyoloji ile devam edeceğim ama kesin bişey yok şimdilik. 2 sınıf dersleri cok daha kolay vizelere cok iyi calısmanı tavsiye ederim.

fpet

Yeni Üye
theliman . dgs yi soracaktım zor mu.

theliman

Yeni Üye
theliman . dgs yi soracaktım zor mu.
aslında zor değil ama soruları yetştirmek zor biraz. sınavdan önce soyluyorlardı ama inanmıyordum. gercekten yetıstıremıyorsun... iyi bi calısmayla güzel sonuclar elde edılır. tabi önlisans dploma notunuzu mutlaka yuksek tutmalısınız... Şimdiden çalışmanızı öneririm. Başarılar

azranaz

Yeni Üye
Bölüm:
Sosyal Hizmetler
kpss başvuruları başladımı

hogir

Yeni Üye
Bölüm:
Sosyal Hizmetler
şi
mdi ben sosyal hizmetler 2.sınıf öğrencisiyi
m.ayrıca kamu yönetimi okuyorum örgün.kpss yi kazandıktan sonra kamu yönetimine devam edebilirmiyim.

tremendous

Forum Yöneticisi
Bölüm:
MEZUN
şi
mdi ben sosyal hizmetler 2.sınıf öğrencisiyi
m.ayrıca kamu yönetimi okuyorum örgün.kpss yi kazandıktan sonra kamu yönetimine devam edebilirmiyim.
KPSS kazanır, tercih yaptıgınızda ve yerleştiğinizi farzedersek org.unde devam zorunlulugu var ise okumanız zor gibi.

MYO ve önlisans mezunları aynı zamanda Açıköğretim Fakültesi 3.sınıfına sınavsız dikey geçiş yapabilmektedir.

http://www.aofdestek.net/aof.kayit.islemleri/57094-acikogretim.fakultesi.dgs.direk.3.sinifa.kayit.olabileceginiz.bolumler.html linkinden bölümleri inceleyebilirsiniz..

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara