Yardım lütfen!!!KAMU YÖTEMİ ????

taralay

Yeni Üye
Merhaba;
Benim kpps ile ilgili bir çok sorum var.Ben 2011'de mezun olucam inşallah.Son sınıfa geçtim.Kamu yönetimi okuyorum ve 1981 doğumluyum.Benim amacım kamuda memur olmak.Kamu yönetiminin iş alanlarına bakıyorum yok kaymakalmlık yok idari hakimlik vs. yazıyor.Ben bu konuda şansımı denemek istemiyorum zaten okul bittiğinde 30 yaş olucam.Sınır yani.Bu yüzden ben kpps şimdiden çalışmaya başladım memur olabilmek için....Ben kamu yönetimi diplomasıyla hangi memurluklara başvurabilirim.Cumartesi ve pazar sınav oluyomuş.Ben 2.sinede girmeli miyim.Yüksek not almak istiyorum.Mesela 90 altı almayacağım diy kendimi şimdiden çalışmaya hazırladım:) Pazar sınavına girsem bana öncelik tanırlarmı?Yardımınızı bekliyorum teşeküredrim..

taralay

Yeni Üye
Kimse bu konuda bişey bilmiyormu???

huri mert

Yeni Üye
Bölüm:
Kamu Yönetimi
maalesef hiç bi bilgim yok.üzgünüm yardımcı olmak isterdim.

huri mert

Yeni Üye
Bölüm:
Kamu Yönetimi
ama pazar gün ki sınaçda öncelik tanıyacıklarını sanmıyorum.

bynefretimm

Yeni Üye
benimde bilgim yok kusura bakma yardımcı olamadım..

harun_73

Özel Üye
Merhaba;
Benim kpps ile ilgili bir çok sorum var.Ben 2011'de mezun olucam inşallah.Son sınıfa geçtim.Kamu yönetimi okuyorum ve 1981 doğumluyum.Benim amacım kamuda memur olmak.Kamu yönetiminin iş alanlarına bakıyorum yok kaymakalmlık yok idari hakimlik vs. yazıyor.Ben bu konuda şansımı denemek istemiyorum zaten okul bittiğinde 30 yaş olucam.Sınır yani.Bu yüzden ben kpps şimdiden çalışmaya başladım memur olabilmek için....Ben kamu yönetimi diplomasıyla hangi memurluklara başvurabilirim.Cumartesi ve pazar sınav oluyomuş.Ben 2.sinede girmeli miyim.Yüksek not almak istiyorum.Mesela 90 altı almayacağım diy kendimi şimdiden çalışmaya hazırladım:) Pazar sınavına girsem bana öncelik tanırlarmı?Yardımınızı bekliyorum teşeküredrim..
ben de kamu son sınıfımm kpss sınavında alana yönelik sınavlara girmeyeceksen cumartesi tüm adayların girdiği herkesin sorumlu olduğu genel kültür genel yetenek bölümünden gireceksin.. lisans diploması olan tüm adayların tercih yaptığı bölümler var sende bu alanlardan tercih yapacaksınn eğer dediğin gibi 90 üzeri alırsan yerleşirsin tabiii benim bildiğim bu saygılar..

taralay

Yeni Üye
Teşşekürediyorum saolun arkadaşlar.Fakat anlayamadığım kamu yönetimini bitiren memur olmak isterse hangi alanlarda şansı var....Ben dün baktımda geçen senenin başvurularına hiç bişey bulmadım.Sanırım bir kpss kursuyla görüşmem gerekiyor:D

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara