Haldun Üstünel İstifa Etti

Hazır-Cevap

Özel Üye
Haldun Üstünel, Futbol A.Ş'deki görevinden istifa gerekçesi olarak "Yeniden yapılanma adına uygulamaya çalışılan idari ve sportif bozuklukları" gösterdi

Sabah'ın haberine göre Galatasaray'da beklenen deprem gerçekleşti; Haldun Üstünel Futbol AŞ Yönetim Kurulu üyeliğinden istifa etti. Son dönemde özellikle yabancı futbolcu transferinde aktif rol alan, sarı-kırmızılı takıma kazandırdığı yabancı yıldızlarla "Transfer sihirbazı" unvanını alan Üstünel'in sezon tamamlandıktan sonra Futbol AŞ'deki yeni yapılanma sürecinden rahatsız olduğu konuşuluyordu. Yaz dönemindeki transfer faaliyetlerinde aktif rol almayan Üstünel'in hoşnutsuz olduğu yönündeki iddiaları başkan Adnan Polat kabul etmemiş, "O da, bütün şubelerde sorumluluğun profesyonellere teslim edilmesinden yanaydı" diyerek gündemdeki yeni yapılanmayı Üstünel'in istediğini öne sürmüştü. Polat'ın, Üstünel'i yumuşatma çabalarına karşın genç yöneticinin tavrının değişmediği öğrenildi.
Üstünel, dün Galatasaray Futbol A Ş Yönetim Kurulu Başkanlığı'na hitaben şu dilekçeyi yazdı:
"Son günlerde yeniden yapılanma adına uygulamaya çalışılan idari ve sportif bozukluklar ve değişikliklere; Bugüne kadar bu camianın içindeki büyüklerimden öğrendiğim Galatasaraylılık ve Galatasaray'ın yazılmamış kurallarına aykırı bulduğum, aynı zamanda genel ve şahsi çalışma prensiplerime de uygun bulmadığım, böylesine yanlış uygulamaların, alınan ve alınacak kararların içinde yer almak istemediğimden, Futbol A.Ş. Yönetim Kurulu üyeliğimden üzülerek de olsa istifa etmem zarureti hasıl olmuştur. İstifamın kabulünü arz ederim."

-Hürriyet-

Mustafa ŞENÇALAR

Özel Üye
Gitti adam ya o kdarda transfer yapmıştı faydalı bir yoneticiydi

Hazır-Cevap

Özel Üye
O kadar transferde emeği büyük olan insandı.
Zaten ne zaman iyi iş yapsan,sonucunda yine aynı değeri görüyorsun.
Çok arayacak Galatasaray yönetimi.

isokor

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
Sorunlar halledir geri döner gibime geliyo ya zaten arz etmiş daha kesin bişey yok başkan çözer ümidim var:)

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara