2010 yılı ARALIK ayı askere gidecek arkadaşlar

okank_25

Yeni Üye
aralıkta askere gitmeyi planlayan arkadaşlar bilgilerimizi burada paylaşalım. ben bugün şubeye gidip tecili bozdurdum ve kısmetse aralıkta askerim.
bu arada ağustosta askere gidecek bütün arkadaşlara şimdiden hayırlı tezkereler dilerim.

hoptrak

Yeni Üye
335.dönem kd ud aday adayı ağustos celbi eyvallah kardeş iyi dileklerin için biz tertiplerimizle gidelim arkamızdan hemen siz gelin biletleri getirmeyi unutmayın 337. dönemlere şimdiden hayırlı tezkerler allahım askerliğizimi kazasız belasız yapıp gelmeyi nasip etsin

memleket43

Yeni Üye
ya arkadaslar ben mezun oldum dıplomayıda aldım ancak subeye hıc gıtmedım tecıl ıslemlerı felan yaptırmk gerekıyormu gec kalmadım ıns ... buraada okudum adas tecıl bozdurdum dıyor herkes bozdurdumu tecılını ...

hayali

Yeni Üye
ya arkadaslar ben mezun oldum dıplomayıda aldım ancak subeye hıc gıtmedım tecıl ıslemlerı felan yaptırmk gerekıyormu gec kalmadım ıns ... buraada okudum adas tecıl bozdurdum dıyor herkes bozdurdumu tecılını ...
arkadaşımızın bahsettiği tecil konusunda bilgisi olan bir arkadaşımız varsa, konu açarak açıklarsa çok kişiye faydalı olacağını düşünüyorum. kopyala-yapıştır olmadan mümkünse şimdiden teşekkürler : )

styldodgy

Yeni Üye
arkadaslar tecil otomatikman ekimde duzenlenir ondan once gidip mezun olduk erken sevk verin deyip biz tecili bozmus oluyoruz isteyenler diploma ile 2 sene daha uzatabilir ama tavsiyem gidilmesi yonunde 31 ekime kadar basvuru yapanlar erken dilekcesi verildi takdirde aralik celbinde asker olurlar 17 mayistada evde olurlar hayirli teskereler bende dahil:D

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,728
Son üye
Steventiz