başarı puanı

yldrmmm

Yeni Üye
slm..bu formasyon için 2.5 basarı puanı isteniyormus...bu basarı puanını alabilmek için notların yaklasık kaç olması gerekir...yada sahsen kendi basarı ortalmamaı nerden nasıl bulabilirim..

alem68

Yeni Üye
arkadaşlarrr anadolu üniden bana zarf geldii,açtım içinde yazıodu ki derslerindeki başarıdan dolayı onur belgesi almayı hak kazandınız.ne işe yarar bu onur belgesii?

ECRİN90

Özel Üye
slm..bu formasyon için 2.5 basarı puanı isteniyormus...bu basarı puanını alabilmek için notların yaklasık kaç olması gerekir...yada sahsen kendi basarı ortalmamaı nerden nasıl bulabilirim..
Formasyon için not ortalamanızın 80 ve üstü olması gerekıyor.
arkadaşlarrr anadolu üniden bana zarf geldii,açtım içinde yazıodu ki derslerindeki başarıdan dolayı onur belgesi almayı hak kazandınız.ne işe yarar bu onur belgesii?
Tebrikler :) Henüz bi işe yaramıyor ama formasyon veya örgün için zamanla işe yarıyacaktır ;)

kevin_norton

Yeni Üye
Bir işe yarayacağını sanmıyorum. Ama al kalsın. Belge belgedir.İşletmeden mi mezun oldunuz.Kamu bölümü filan bayağı zor.Bir tanıdık var fotoğrafçı 2 sene oldu daha geçemede derslerden. Kursa bile gidiyor.Kolay olsa onun geçmesi lazım.:D

edebiy@tçı

Yeni Üye
slm arkadaşlar bnde aöf tde 2.sınıfa geçtim ve bnde onur belgesi almaya hak kazanmışım acaba bu belge örgüne geçişimizde işe yarar mı ve bide ortalamam 84 örgüne geçiş imkanımız var mı varsa hangi üniversitelere geçiş hakkı tanınıyor?????????bilgilendiren arkadaşlara şimdiden tşk:):)

edebiy@tçı

Yeni Üye
kimse yok mu soruma cvp verecek offffffffffffffffff yaaaaaa:( :(

kevin_norton

Yeni Üye
slm arkadaşlar bnde aöf tde 2.sınıfa geçtim ve bnde onur belgesi almaya hak kazanmışım acaba bu belge örgüne geçişimizde işe yarar mı ve bide ortalamam 84 örgüne geçiş imkanımız var mı varsa hangi üniversitelere geçiş hakkı tanınıyor?????????bilgilendiren arkadaşlara şimdiden tşk:):)

daha kesin birşey yok sen 2. sınıfı biti ozman kesinleşecek.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,726
Son üye
LeonUO