ECDL sertifikasından haberi olmayanlar buraya

bishkeklee

Yeni Üye
merhaba arkadaslar
avrupa bilgisayar bilgisi yeterlilik sertifikasını(ECDL) alabilmeyi artık anadolu unıversıtesı dahada kolaylastırıyor..........
gerekli bilgi
ecdl.anadolu.edu.tr de mevcut anlasılmayan yerlerde yardımcı olabılırm.......
iyi calsmalar

mimoza

Özel Üye
bu sertifikayı almamız için ne yapmamız gerekiyo. aldıktan sonra bize ne faydası olcakkk.? izah ederseniz sevinirim...
tşk

saygılar

NiceA

Yeni Üye
avrupa bilgisayar bilgisi yeterlilik sertifikası ;);) adından anlaşılıyo bence ne işe yarıyacağı... İşletmeler kapar mı? bu sertifikaya sahip olanı aceppp:D

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Arkadaşlar ECDL Şirketi ile Anadolu Universitesi arasındaki sözleşme iptal edilmiştir. Yani Anadolu Universitesi şu an bu oluşumu yapmamaktadır.
Sayfalarını güncellememişler sadece .:)

Ama kurs ücretleri (maliyet) 120 Euro civarında 20 Euro karşılığı Sınav giriş kartı (İlinizdeki ECDL test merkezlerinden birinden alabilirsiniz.) Normal bilgisayar yetkinlik sertifikası için 4 adet sınav yapılmakta ve sınav ücretleri sınav başı 25 Euro dur.
Toplam 120 Euro..

Test merkezlerini öğrenmek isteyen olursa listesini açıklayabilirim.

mimoza

Özel Üye
tşk

Arkadaşlar ECDL Şirketi ile Anadolu Universitesi arasındaki sözleşme iptal edilmiştir. Yani Anadolu Universitesi şu an bu oluşumu yapmamaktadır.
Sayfalarını güncellememişler sadece .:)

Ama kurs ücretleri (maliyet) 120 Euro civarında 20 Euro karşılığı Sınav giriş kartı (İlinizdeki ECDL test merkezlerinden birinden alabilirsiniz.) Normal bilgisayar yetkinlik sertifikası için 4 adet sınav yapılmakta ve sınav ücretleri sınav başı 25 Euro dur.
Toplam 120 Euro..

Test merkezlerini öğrenmek isteyen olursa listesini açıklayabilirim.
açıklarsanız sevinirim..kesin kazancazmı yani:D

sevecen80

Yeni Üye
Bu sözleşme iptali olayı hiç hoşuma gitmedi başvurmuştum 2 dersi verdim ve diğer 3 derse ait ücretleri yatırmıştım,bu bence hiç adil değil söyleyecek bir söz bulamıyorum,açıklamaların içinde teşekkürler arkadaşım sağolasın umutsuzca beklemekten kurtuldum sayende

bishkeklee

Yeni Üye
onem

slm arkadaslar
uzun suredir forum a giremiyordum universite ders kayiltari falan ugrasirken kusura bakmayin sorulariniza cvp veremedim

yalniz benim bildigim kadariyla anadolu universitesi online derslere dvm ediyor ve eger test merkezlerinde sinav basvurusu yapar ve sinava girerseniz indirimde yapiyorlar diye biliyorum..

sektorlerin hizla ilerledigi ve gelistigi gunumuzde imkaniniz oldugunca kariyerinize uygun sertifikalari almanizin gunumuzde cok faydasi var

ecdl aof bolumlerinden birinde okuyan birisinin mezun oldugunda cv sinde arti olarak gozukecek ona isveren gozunde iyi bir yere tasiyacak bir sertifika...

iyi calismalar

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Bishkeklee ye kesinlikle katılıyorum. Böyle bir artının edinilmesi çok şey kazandıracaktır.
Ama ben ECDL bürolarıyla görüştüm fiyatlar bahsettiğim şekilde 20 euro sınav giriş kartı 25 euro sınav ücreti toplam 4 sınav olacak.
Anadolu Universitesi'nin ECDL merkeziyle yağtığı anlaşma tek taraflı olarak feshedilmiş durumda. ama sonuç olarak 120 euro da verilmeyecek bir para değil.

sevecen80

Yeni Üye
Arkadaşlar yani anadolu üniversitesinin bu aradaki ikili sözleşmeyi iptal etmiş olması sınava devam edebilmemize engel değil mi? tam olarak anlayamadım

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Arkadaşlar yani anadolu üniversitesinin bu aradaki ikili sözleşmeyi iptal etmiş olması sınava devam edebilmemize engel değil mi? tam olarak anlayamadım
Hayır böyle bir engel yok. Bir çok ilde ECDL sınav merkezi adı altında ortak şirket ve universiteler var. buralardan kayıt yapılabilir ve sınavlara girilebilir.

Katılmak isteyen arkadaş olursa kendilerine en yakın Sınav Merkezini buradan yazabilirim.

Konu altına hagi ilde ikamet ettiğinizi ve katılmak istediğinizi bildrmeniz yeterli

sevecen80

Yeni Üye
Bursada ikamet ediyorum arkadaşım fakat bana bursadaki eğitim merkezlerinden ve sınav merkezlerinden birinin adını yazma çünkü araştırdım ve hepsi ECDL merkezi ile olan sözleşmelerini iptal etmişler farklı bir yer yazarsan ve şu an sözleşmesini iptal bir yer bilgilerini alabilirim

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Bursada ikamet ediyorum arkadaşım fakat bana bursadaki eğitim merkezlerinden ve sınav merkezlerinden birinin adını yazma çünkü araştırdım ve hepsi ECDL merkezi ile olan sözleşmelerini iptal etmişler farklı bir yer yazarsan ve şu an sözleşmesini iptal bir yer bilgilerini alabilirim
Bursa

* Feyza Eğitim Merkezi Bursa (224) 223 67 67
* TED Bursa Bursa (224) 549 21 00
* Eksen Eğitim Merkezi Bursa (224) 224 88 8

Bu merkezlere ulaştığından eminmisin yoksa başka büroları mı aradın. Eğer bunlardan sonuç alamazsan bursayla ilgili bir araştırma daha yapabilirim.

A

alican45

Misafir
Hayır böyle bir engel yok. Bir çok ilde ECDL sınav merkezi adı altında ortak şirket ve universiteler var. buralardan kayıt yapılabilir ve sınavlara girilebilir.

Katılmak isteyen arkadaş olursa kendilerine en yakın Sınav Merkezini buradan yazabilirim.

Konu altına hagi ilde ikamet ettiğinizi ve katılmak istediğinizi bildrmeniz yeterli
mrb...
manisa yada izmir civarı olan bir sınav merkezi vereilir misiniz.

tşk.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara