sizce umut var mı hiç?lütfen cvp verinnn:(((

milkinaz

Yeni Üye
merhabalar..arkadaşlar bişey sorucam.ben lisans işletme mezunuyum.liseyide ticaret lisesini bitirmiştim.seneye eğer lisans düzeyinde kpss olursa ona giricem.ama taktir edersinizki ne matematikten anlıyroum ne türkçe ne geometri.sonuçta en son lise 1 de görmüştüm o dersleri.:(

eğer kpss ye girersem hedefim 65.oda Pomem için.şimdi ben ne yapmalıyım.nasıl bi yöntemle çalışsam kesin çözüm olur.kpss geçmiş yıl sorularına bakmak yeterlimi.yada haftasonları kursa filan gitsem etkisini görürmüyüm.tecrübeli arkadaşlar fikirlerinize ihtiyacım var.

şimdiden çok teşekkürler..

milkinaz

Yeni Üye
konuyu da yanlışyere açmışım:(

AsenA_38

Yeni Üye
bende matematikten anlamıyorum hatta geçen hafta girdim lisans sınavına bi senedir çalışıyorum matematiğe fazla ağırlık vermedim ama tarih türkçe coğrafya ve vatandaşlık üzerinde çok durdum çok kötü bi sonuç beklemiyorum açıkcası 70 75 civarı bekliyorum 5 tane matematikten beş netim var bi sene de pek bi gelişme göstermedi yani ama sözel çalışmamın karşılığını aldım dersaneye git bence ama gidemem vaktim yok diyosan evde de netin varsa http://www.ihtiyacakademi.com/ un online dersleri oluyor ücretini ödüyorsun evden takip ediyorsun dersleri ben bu sene de başarısız olursam onu denicem kullanan arkadaşlarım gayet memnun bi bak istersen

iceberg05

Yeni Üye
merhabalar..arkadaşlar bişey sorucam.ben lisans işletme mezunuyum.liseyide ticaret lisesini bitirmiştim.seneye eğer lisans düzeyinde kpss olursa ona giricem.ama taktir edersinizki ne matematikten anlıyroum ne türkçe ne geometri.sonuçta en son lise 1 de görmüştüm o dersleri.:(

eğer kpss ye girersem hedefim 65.oda Pomem için.şimdi ben ne yapmalıyım.nasıl bi yöntemle çalışsam kesin çözüm olur.kpss geçmiş yıl sorularına bakmak yeterlimi.yada haftasonları kursa filan gitsem etkisini görürmüyüm.tecrübeli arkadaşlar fikirlerinize ihtiyacım var.

milkinaz öncelikle bu yıl yapılan kpss sorularını çöz.. bak bakalım en çok nerden doğru/yanlış geliyo.. sonra o yanlış çıkan soruların neden yanlış olduğuna bak vede eksikliklerini tamamla matematik konusunda bi şey diyemiyecem çünkü zor ders.. matematik bina gibidir sağlam olabilmesi için sağlam bir temele ihtiyaç vardır.. en fazla yapabileceğin şey sayılar ve de denklemlerdir onlara çalış bence.. şansın varsa çok çıkar ama yoksa hiç çıkmaz :D 2009 da çıkmamıştı sayılar ve denklemler.. 65 alınmayacak bir puan değil.. canını sıkma..

bu arada aynı güzin abla gibi yazmışım :D

kevin_norton

Yeni Üye

Kursa gidersen iyi olur.Niçin iyi olur dersen.Bir düzen içinde çalışırsın.Hayatına çeki düzen gelir.vesselam...

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,726
Son üye
LeonUO