yaşamak için bi neden

nanina

Yeni Üye
arkadaşlar eğer bi insan yaşamakan bıkmışsa herşey ve herkes onun üstüne geliyosa herkesten bi darbe yemişse güvendiği kimse yoksa tek yol ölümse we direniyosa yaşamak için istediği hiç bi şey olmuyosa sizce napmalıı

hayali

Yeni Üye
İnsan böyle zor zamanlarda direnmeli. Hayatta ölüm hariç herşeyin bir çözümü var. Birkaç kez ben de bu son noktaya gelmiştim, yapabileceğim birşey de kalmamıştı. Allah yardımcınız olsun.

AsenA_38

Yeni Üye
Allah sevdiği kullarına dert verirmiş sabretmelisin kardeşim (= Allah yardımcın olsun

hayat42

Yeni Üye
böle durumlarda tek yapacagın şey allahın. ona sıgın onla konuş onla dertleş ben hep öle yaparım yanlız deilsin hepimizin allahtan başka kimsesi yok seni yanlız bırakmaz sen onla paylaş derdine dermanını da verir senin tüm kapılarını açar umutsuz olma boşver kimse olmasın hayatında onun varlıgı yeter

bynefretimm

Yeni Üye
ya insan insan için mi yaşar allah c.c için mi ne kadar ucmuşuz kardesım sana bu canı allah vermıs allah alır bı ınsan ıcın bunu dusunmen bıle günah millet neler udrasıyor aclıkla bogusuyor ölmeyidüşünmüyor sen kalmısın ne düşünüysun zaten senı seven ınsan senın çölmeni ister mı bıraz duşün allahım sen akıl ver ya sacmalılara bak tamam canın sıkılır bunalımda olursun amasacma sapan şeylerıde dusunmekten vazgac öllsen kımın umurunda

xyzes

Yeni Üye
allah herkese taşıyabileceği kadar yük vermiş bilmiyorum ne derdin var ama eminim bunun üstesinden gelicek kadar güçlüsündür..
psikolojik yardım almanı tavsiye ederim

By_tr

Özel Üye
şunu iyi biliyoruzki
yaşadığımız her olay bizim daha kaliteli daha mutlu daha iyi olabilmemiz için verilen bir sınavdır. bize düşense bu sınavdan başarıyla çıkmak.

zaman zaman her insan böyle boşluklara düşer kendinden uzaklaşır. nelere sahip olduğunu göremez hale gelir. son derece insani bu durum karşısında yapılabilecekleri arkadaşlar sıralamışlar sağolsunlar

acizane tavsiyem hayatı düşün anlamaya çalış hedeflerini amaçlarını gözden geçir görev ve sorumluluklarından kaçtığın için olabilirmi bu manevi bunalım bunu düşün

nanina

Yeni Üye
arkadaşlar allah hepimizin yardımcısı olsn . ama bazen öyle anlar oluyo ki insanın gözü kör oluyo daralıyo ve ister istemez kafasından ölüm geçebilyo malesf

hayat42

Yeni Üye
arkadaşlar allah hepimizin yardımcısı olsn . ama bazen öyle anlar oluyo ki insanın gözü kör oluyo daralıyo ve ister istemez kafasından ölüm geçebilyo malesf
evet öle ama kendine geldikten sonra bu düşüncenin ne kadar saçma oldugunu anlıyorsundur o yüzden öle anlarda sakin kalmak daha iyi:p

xyzes

Yeni Üye
yada öyle anlarda güzel şeyler geçirmek aklından senin için iyi güzel ne varsa
biraz pozitif olmak gerekiyor

xyzes

Yeni Üye
Katılmıyorum
bence dostlar edinmelisin yalnız kalmaktan kaçınmalısın bi süreliğine

Ama zaten şuanda etrafında güvendiği kimse yok herkesden darbe yediğini söylüyor
insanlara güveni yoksa nasıl dost edinebilirki
nerde hata yaptığını
doğruyu yanlışı bulmayı bir insan ancak kendiyle baş başa kaldığında anlar...
ben bunu çoğu kez yapıyorum inan bana ozaman yaşamak daha güzel ;)

nanina

Yeni Üye
ama zaten şuanda etrafında güvendiği kimse yok herkesden darbe yediğini söylüyor
insanlara güveni yoksa nasıl dost edinebilirki
nerde hata yaptığını
doğruyu yanlışı bulmayı bir insan ancak kendiyle baş başa kaldığında anlar...
Ben bunu çoğu kez yapıyorum inan bana ozaman yaşamak daha güzel ;)
dediğinde haklısın bi süre yalnz kalmam lzm ama bi süre sonra yine ynmda brileri olmalı :(:(

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,728
Son üye
Steventiz