Kontenjan-Türk Dili ve Edebiyatı

merd

Yeni Üye
Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümüne bu yıl kontenjan ve dolayısıyla puan sınırlaması getirdi.

2009-2010 yılında gelen geçeni öğrencisi yapan liseyi zar zor bitiren -istisnalar hariç-okuduğu bölümün gazıyla Namık Kemal gibi vatanım ha vatanım demeye başlayan ve bunlar ilk öğretim yılını bitirince en az 4 dersten ve dolayısıyla sınıfta kalınca anyayı konyayı gördüğü için Anadolu Üniversitesi 2010-2011 yılında Açıköğretim Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümüne kontenjan sınırlaması getirerek vatana millete faydalı iş yapmıştır.Temennimiz bir sonraki eğitim-öğretim yılında bu kontenjanların daha da düşürülmesidir.

Bu durum hakkında neler düşünüyorsunuz ?

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
Getirilsin kontenjan sınırı elbette dogru olan buydu

edebiy@tçı

Yeni Üye
adalet yerini buldu umarım seneye 10 ya da 100 kişi alırlar ya da bölümü kapatırlar bizim bi farkımız olur inş:):)

ECRİN90

Özel Üye
Doğru olan buydu. Aklımızdaki soru işaretleri kalkıyor ve taşlar yavaş yavaş yerlerine oturuyor :rolleyes: Formasyon konusu da netlik kazansaydı çok iyi olurdu :)

kevin_norton

Yeni Üye

edebiy@tçı

Yeni Üye
umarım seneye ya puan sınırı koyarlar her barajı geçen bu bölüme girmez ya da bölümü kapatırlar bizde ilk giren şanslı ve başarılı mezunlardan oluruz inş:):)

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,717
Son üye
AntonTob