gerçek seveni nasıl anlarız

nanina

Yeni Üye
bi insanın qerçekten sewdqni nasıl anlarz weya gerçekten sewen bi insan nasıl dawranr ???

E

_elmayra_

Misafir
klasik birkaç şey söylemek isterdim ama..ben kim dost kim düşman ayırt edemez oldum artık.
inanmak istiyorum ama nafile..
15 yıllık dostum canım kedimin ve kısa ömrünün tamamını beni sevmeye adayan hamsterımın sevgisinden emindim.onları kaybettiğimde sevgilerini kaybetmenin üzüntüsünü yaşadım.hala hissediyorum yüreğimde.
insanların sevgisi mi?
emin değilim.:rolleyes:

xyzes

Yeni Üye
oldukça zor bu soru bu

seni olduğun gibi kabullenendir
onun gözlerinin içine baktığında kendini gördüğün
ve seni her gördüğünde gözlerinin içi gülen insan gerçekten seven insandır...

ECRİN90

Özel Üye
Gerçek seven insan sevdiği için her şeyi göze alabilen, onun için fedakarlık yapabilen, bazı şeylerden ödün verebilendir kanımca..

bynefretimm

Yeni Üye
bi insanın qerçekten sewdqni nasıl anlarz weya gerçekten sewen bi insan nasıl dawranr ???
arkadaşım bakaıyorum da hep aşk konuları açıyorsun :D hayırdır ama senden bir ricam olacak benı yanlış anlamazsan yazı yazış ve harfleri kullanış biçimin çok yanlış hızlı yazabilirsin eksik olur ona bişey diyemem ama "v" yerin "w" "g" yerine "q" kullanmak bizim güzel dilimizi kötüleştiriyor dikkaet edelim lütfen...

Hazır-Cevap

Özel Üye
Her zaman senin yanında olan,senin için fedakarlık yapabilen,seni olduğu gibi kabul edip,kendi kurallarına göre seni başka kalıba koymadan seven insan.
( Ben daha buna rastlamadım ama buna bakardım )

nanina

Yeni Üye
klasik birkaç şey söylemek isterdim ama..ben kim dost kim düşman ayırt edemez oldum artık.
15 yıllık dostum canım kedimin ve kısa ömrünün tamamını beni sevmeye adayan hamsterımın sevgisinden emindim.onları kaybettiğimde sevgilerini kaybetmenin üzüntüsünü yaşadım.hala hissediyorum yüreğimde.
insanların sevgisi mi?
aynen çok haklısın yha :eek::eek:

nanina

Yeni Üye
insanların sevgisi mi?
çok haklısın insanların sewgsnden şüphe etmk lzm :)

nanina

Yeni Üye
arkadaşım bakaıyorum da hep aşk konuları açıyorsun :D hayırdır ama senden bir ricam olacak benı yanlış anlamazsan yazı yazış ve harfleri kullanış biçimin çok yanlış hızlı yazabilirsin eksik olur ona bişey diyemem ama "v" yerin "w" "g" yerine "q" kullanmak bizim güzel dilimizi kötüleştiriyor dikkaet edelim lütfen...
ewt hep ask konuları açıyorm arkadasm we bu yazış şekli de bnm ayrı zewkm napmm yha :(:(

suhedaa

Yeni Üye
edebiyatçı kardeşim benim :D

konuya gelince aşk fedakarlıktır bence körlüktür hataları görmeyip kabullenmektir gözler kalbin aynasıdır derler ya bence gerçeği gözlerde aramak gerek..

eebru

Özel Üye
böyle bri warmdr cnm yha :)
:) vardır bence neden olmasın ki??
ya aşk yoktur bu devirde die bişey yok doğru insanı bulabilmek var devirle alakası yok olaylar her zmn aynı ama zaman farklı işte..karşına düzgün biri çıkmadığı için böle karamsar oluyo insan ama yanlış işte herkesin bir bay veya bayan doğrusu vardır elbet birgün karşısına çıkacakatır ;)

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara