gerçek aşk war mı bu zamandaa

imqossibLe

Yeni Üye
kim bilir...
gercek askın varlıgı bıle supheye dusurr hale getrmıs sabah uyandıgında onu dusunurek baslayıp gece bugun nasıl gectı dıyerek bıtırmek degıldır sadece gercek askın varlıgınma ancak dokunmadan seversen oldugunu kabul edersın.. buda onun varlıgı bıle yok anlamına gelır (bence!!)

Nmzgl

Yeni Üye
"GERÇEK AŞK" tan önce AŞK var mıdır? Önce bunu aramalı insan. Aşk her zaman sevginin bir üst katmanıdır derler. Gerçek sevgiyi bulamadan aşkı aşkı bulamadan da gerçek aşkı bulman imkansızdır. Mecnun a dağları deldiren Leylanın güzelliği değil Leylaya Mecnun gözüyle bakabilmektir. Umarım herkes aşkın tadına varabilir ama bu çok zor ve meşakkat isteyen bir iştir. Kuştüyü yataklarda yatıp " Ahhhh gerçek aşk nerdesin" demekle olmaz. Ateşte yanmak lazım, dağları delmek lazım ve en önemlisi tende can dan vazgeçebilmek lazım. HOŞKALIN.

KorayCerit

Yeni Üye
Gerçek aşk vardır...Buna inanıyorum ama gerçek aşkı yaşatacak birini bulmak zordur.
Yani dürüst,güvenilir ilişkisine sadık biri bulmak zor :(

brkpp

Yeni Üye
Şahsen ''Aşk'' diye bir kavrama inanıyorum ama bu devirde bu kavramın olduğunu zannetmiyorum. En fazla küçük hoşlantıları aşk zannediyoruzdur biz...

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara