Soru-Cevap Bölümü

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Bu Konunun Altında Bölümünüzle İlgili Sorular Sorabilir, Diğer Üyelerin Sordukları Soruları Cevaplayabilirsiniz.

İyi Forumlar Diliyoruz.....

erhanyurttas

Yeni Üye
Bölüm:
Adalet
Bu kredili sistemde okuyanlar eögrenmeye nasıl giriş yapacaklar oturum aç dedigi yere aöf ün eposta adresiyle giriş yapmaya calısıyorum olmuyor tc kımlık numarasıyla deniyorum olmuyor bilginiz varsa paylasırmısınız

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Bürodan yeni bir şifre alarak denemenizi tavsiye ediyorum.

NuRte

Yeni Üye
Bölüm:
Adalet
adalet bölümünü 2. üniversite kapsamında seçmiştim yani aynı zamanda 4 yıllık bir lisans programındada okumaktayım ve bu dönem bizim ara sınav ve genel sınavlarımız çakışıyor.saatleride eğer çakışırsa nasıl bir yol izlemem gerekecek sizce?cevabınız için şimdiden teşekkürler...

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
adalet bölümünü 2. üniversite kapsamında seçmiştim yani aynı zamanda 4 yıllık bir lisans programındada okumaktayım ve bu dönem bizim ara sınav ve genel sınavlarımız çakışıyor.saatleride eğer çakışırsa nasıl bir yol izlemem gerekecek sizce?cevabınız için şimdiden teşekkürler...
Aöf'nin sınav erteleme veya mazeret sınavı gibi bir uygulaması maalesef ki yok. Örgün bölümünüzün sınavları knusunda yapabileceğiniz şeyler varsa ordaki şartları zorlamanzı öneriyorum.

Serhatti

Yeni Üye
Merhaba adalet 1'inci sınıf öğrencisiyim 2'nci dönem harc paramı yatırmadım yatıramazsam ne olur ? Konu hakkında yardımlarınızı rica ediyorum.

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Merhaba adalet 1'inci sınıf öğrencisiyim 2'nci dönem harc paramı yatırmadım yatıramazsam ne olur ? Konu hakkında yardımlarınızı rica ediyorum.
Bahar döneminde sınavlara giremeyecek ve bahar dönemi derslerini alamayacaksınız. 1.sınıf bahar dönemi derslerini ancak seneye bahar döneminde alabileceksiniz. Maalesef okulu bir dönem uzatmış oldunuz.

GuLsSaH

Yeni Üye
Merhaba, ben bu sene adalete kayıt yaptırmayı düşünüyorum. Fakat bu bölümün dersleri çok mu ağır oluyor. Sözel ağırlıklı ama zorlu duruyor. Bilgi almak istedim.

jonny

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme

Arkadaşım rahat ol açık öğretim sınavları hafta sonu yapılıyor.Diğer örgün üniversitelerin binalarında da sınav yapılıyor.O yüzden senin sınavlarının aynı gün olması mümkün değil...

zumu

Yeni Üye
Bölüm:
Adalet
adalet bölümü damga vergisi ve harçlar bilgisi çıkmış sorulara ihtiyacım var lütfen yardımcı olurmusunuz?

cparty

Yeni Üye
Bölüm:
Adalet
Merhabalar... Bu yıl AÖF Adalet Bölümünü kazandım kayıt için gerekli belgelerin listesini nereden bulabilirim?

loginfuhrer

Yeni Üye
Bölüm:
Adalet
aöf büroları aralık gibi bulunduğumuz üniversitelerde hafta sonları ders verecekmiş diye bi bilgi edindim doğrumudur acaba ?
bide arkadaşın dediği gibi e öğrenmeye bende giremiyorum acaba kimlik kartı aldıktan sonramı giriş yapabilcez :/

tremendous

Forum Yöneticisi
Bölüm:
MEZUN
aöf büroları aralık gibi bulunduğumuz üniversitelerde hafta sonları ders verecekmiş diye bi bilgi edindim doğrumudur acaba ?
bide arkadaşın dediği gibi e öğrenmeye bende giremiyorum acaba kimlik kartı aldıktan sonramı giriş yapabilcez :/[/QUOTE

Güz Dönemi Akademik Danışmanlık Dersleri : 17 Kasım 2012 tarihinde baslayacak ve 31 Ocak 2013 tarihinde sona erecektir...
Sistemde sorun olabilir...Öğrenci Kimlik kartını almamış olmanızla bir ilgisi yok...

loginfuhrer

Yeni Üye
Bölüm:
Adalet
peki bize gerekli bilgilendirmeyi büro yaparmı yoksa biz büroyla konuşmamız mı lazım ? dersler dediğim gibi blunduğumuz üni de hafta sonları mı oluyor ?

Ayca_Guler

Forum Yöneticisi
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
Ara sınav için AS yazılı olanlar, Final için DS yazılı olanlar. AS nin altında 1-4 yazıyorsa ilk 4 üniteden ara sınavda sorumlusun. DS nin altında 1-8 yazıyorsa Finalde 8 ünitenin hepsinden sorumlusun demektir.

GuLsSaH

Yeni Üye
Arkadaşlar merhaba ben yeni kayıt yaptırmayı düşünüyorum.
Fakat kararsızım biraz Adalet bölümünü önerir misiniz?

elbistn

Yeni Üye
Bölüm:
MEZUN
ben adaletçiyim :) öneririm

GuLsSaH

Yeni Üye
Sözelim iyidir fakat daha önce hukukla hiç alakam yoktu. Şimdi başarabilir miyim diye tedirgin oldum :)

CuneytKayabasi

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
Aöf de Genel not ortalamasımı Dönem not ortalamasınımı baza alıcaz

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar