Soru-Cevap Bölümü

DistresS

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
Arkadaşlar Kafamda olan bir soru var ; yardımcı olursanız sevinirim.
Şuanda ÖNLİSANS mezunu biri olarak , AÖF 3.Sınıftan devam etmekteyim. bildiğiniz üzere 2016 da önlisans kpss sınavı yapılacak.
Ders bırakmadığım takdirde 2016 Lisans mezunu oluyorum FAKAT ben LİSANS Değilde ÖNLİSANS sınavına başvuru yapmak istemekteyim. Bazı arkadaşlar 2.Dönemde tek ders bırakıp , başvuru yapmamı söylediler böyle birşey mevcut mudur ? yani başvuru yapıp ondan sonra mezun olursam sorun olmuyormuş. Yorumunuzu Bekliyorum Kesin cevaplar olursa sevinirim. Tşkler.

Dekalb

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
Arkadaşlar Kafamda olan bir soru var ; yardımcı olursanız sevinirim.
Şuanda ÖNLİSANS mezunu biri olarak , AÖF 3.Sınıftan devam etmekteyim. bildiğiniz üzere 2016 da önlisans kpss sınavı yapılacak.
Ders bırakmadığım takdirde 2016 Lisans mezunu oluyorum FAKAT ben LİSANS Değilde ÖNLİSANS sınavına başvuru yapmak istemekteyim. Bazı arkadaşlar 2.Dönemde tek ders bırakıp , başvuru yapmamı söylediler böyle birşey mevcut mudur ? yani başvuru yapıp ondan sonra mezun olursam sorun olmuyormuş. Yorumunuzu Bekliyorum Kesin cevaplar olursa sevinirim. Tşkler.
2014 yılında nasıl olmuş ona bakalım:

Kaynak

DistresS

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
Dekalb Yardımcı Olduğunuz için teşekkürler , O zaman ben seneye lisans kpss koşullarını okumam gerekiyor :)

JackDaniels

Yeni Üye
Merhaba arkadaslar.
Oncelıkle sizlere bir sorum olacak 2014 girişli insaat mühendisligi ögrencisiyim. Benım bi hedefim var ınsallah bu hedefime ulaşabılırım. Bolumum ıngılızce oldugu ıcın 1+4 sene insaat mühendisligi okuyacagım aynı zamanda ıns.mühendisligi bittikten sonra okulu 2 sene daha uzatıp mımarlk derslerını alıp 7 senede hem ınşaat hem mımarlık yani yüksek mühendis olup çift diploma yapacagım. Bunun harıcınde şuan açıktan 2 yıllıkta olsa ılerıde benım bolumume faydası olacagını dusundugum dış ticaret bölümünü insaat muhendıslıgı ıle aynı anda okumayı dusunuyorum. Sizce bu bolumun bana yararı olurmu ve 2014 senesı aldıgım ösym puanı İle bu bolume ne zaman tercıh yapabilir ve nasıl yerlesebilirim. .
Cevaplarınız ve yardımlarınız ıcın sımdıden tesekkurler

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Şu an zaten öğrenci olduğun için sınavsız ikinci üniversite kapsamında aöf nin istediğin bölümüne direk kayıt olma hakkın var. Sınava girmene vs gerek yok. Dış Ticaretin sana katkısı olacaktır elbette.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara