Soru-Cevap Bölümü

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Bu Konunun Altında Bölümünüzle İlgili Sorular Sorabilir, Diğer Üyelerin Sordukları Soruları Cevaplayabilirsiniz.

İyi Forumlar Diliyoruz.....

orqunlp

Yeni Üye
s.a bn üniversiteye hazırlanan bi öğrenciyim fotoğrafçılık ve kameramanlık okumak istiyorum ama 2 yıllık değil 4 yıllık okumak istiyorum bilgisi olan varsa şimdiden teşekkür ederim

eskicumali

Yeni Üye
Bölüm:
Sosyal Bilimler
bu soruyu bende soruyorm auyrdımcı olabilecek arkadaş var mı?

tremendous

Forum Yöneticisi
Bölüm:
MEZUN
s.a bn üniversiteye hazırlanan bi öğrenciyim fotoğrafçılık ve kameramanlık okumak istiyorum ama 2 yıllık değil 4 yıllık okumak istiyorum bilgisi olan varsa şimdiden teşekkür ederim
Fotografcılık ve Kameramanlık bolumu 2 yıllık bir bolumdur...Onlısans mezunları sınavsız olarak Dikey geçiş kapsamında acıköğretim İşletme, İktisat, Kamu Yönetimi, Maliye, Çalışma Ekonomisi, Uluslararası İlişkiler, Konaklama Hizmetleri gibi 4 yıllık lisans programlarının birinin 3.sınıfına direk geçiş yapabilirsiniz...

uurclkky

Yeni Üye
Merhabalar, fotoğrafcılık ve kameramanlık bölümüne ikinci üniversite seçeneği ile gelecek sene başlamayı düşünüyorum. Ancak kafamı karıştıran mesele, ingilizce, almanca ve fransızca derslerinin üçünün birden geçerli olup olmadığı. Bu dersler seçmeli mi yoksa üçü birden mi alınacak?

mliks

Yeni Üye
şeçmeli içlerinden 1 tanesini seçiyosun

Reshad

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar.Ben Azerbaycandan katılıyorum aranıza.Bu bölümün sadece çekim , kamera tekniği , video ile ilgili ders kitapları lazım bana.Kimde varsa lütfen link vere bilir mi ? Benim TC Kimliğim olsaydı size zahmet vermezdim , malesef yok.Dikkatiniz için önceden teşekkürler :)

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara