Soru-Cevap Bölümü

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Bu Konunun Altında Bölümünüzle İlgili Sorular Sorabilir, Diğer Üyelerin Sordukları Soruları Cevaplayabilirsiniz.

İyi Forumlar Diliyoruz.....

emregursoy

Yeni Üye
Bölüm:
Özel Güvenlik
Benim bu bölümle ilgili merak ettiğim şu özel koşul kısmındaki sağlık raporu olayı. Bu raporun heyet raporu olması mı gerekiyor yoksa normal bir sağlık raporu yeterli oluyor mu?

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Benim bu bölümle ilgili merak ettiğim şu özel koşul kısmındaki sağlık raporu olayı. Bu raporun heyet raporu olması mı gerekiyor yoksa normal bir sağlık raporu yeterli oluyor mu?
Merhaba.
Özel Güvenlik ve Koruma Önlisans Programına kayıt yaptıracak adayların tam teşekküllü resmî bir hastaneden, bu mesleği yapmayı engelleyecek fiziki ve ruhsal engeli olmadığını, erkek adayların 170 cm'den, kız adayların 163 cm’den kısa olmadığını belgeleyen sağlık kurulu raporu ile sabıka kayıtlarının olmadığını gösteren belgelerini kayıt için AÖF bürosuna vermeleri gerekmektedir.

emregursoy

Yeni Üye
Bölüm:
Özel Güvenlik
O kısımda sorun yok ama hastaneye gittiğimde bana hangi raporu alacağım konusunda yardımcı olmuyor ve bu konuyla ilgili malesef AÖF Etkileşim Merkezi'ne de bağlanamıyorum. Sağlık kurulu raporu kısmını biraz daha detaylandırabilir misiniz?

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara