Soru-Cevap Bölümü

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Bu Konunun Altında Bölümünüzle İlgili Sorular Sorabilir, Diğer Üyelerin Sordukları Soruları Cevaplayabilirsiniz.

İyi Forumlar Diliyoruz.....

eflatunant

Yeni Üye
Bölüm:
İnsan Kaynakları
selamlar. ben ik 2. sınf ögrencisiyim. tek dersle kaldım. malesef matematik yüzünden okul uzadı. nasıl geçecegim bilmiyorum. aynı zamanda 4 yıllık arkeoloji mezunuyum. aöf bittikten sonra ik alanında yüksek lisans yapabilirmiyim. yardımcı olursanız sevinirim.

Ayca_Guler

Forum Yöneticisi
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
selamlar. ben ik 2. sınf ögrencisiyim. tek dersle kaldım. malesef matematik yüzünden okul uzadı. nasıl geçecegim bilmiyorum. aynı zamanda 4 yıllık arkeoloji mezunuyum. aöf bittikten sonra ik alanında yüksek lisans yapabilirmiyim. yardımcı olursanız sevinirim.
İK olarak yükske yapmak için sanırım bu bölümü 4 yıllığa tamamlamalısınız.

ferideferide

Yeni Üye
Bölüm:
İnsan Kaynakları
Meraba.Ben bu sene 2.nci üniversite olarak bu bölüme girdim 2 yıllık.Bu sene kredili sistem gelmiş sanırım ve benm sorum şu : bu dönem en az kaç dersten geçmem lazım sınıf atlamam için? ,diyelim ben 8 dersin 5inden kaldım ne oluyor? ,birde bu dönem kalırsam diğer döneme geçemiomuyum? bu konularda bilgilendirirsenz çok sevinirim.

Ayca_Guler

Forum Yöneticisi
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
Meraba.Ben bu sene 2.nci üniversite olarak bu bölüme girdim 2 yıllık.Bu sene kredili sistem gelmiş sanırım ve benm sorum şu : bu dönem en az kaç dersten geçmem lazım sınıf atlamam için? ,diyelim ben 8 dersin 5inden kaldım ne oluyor? ,birde bu dönem kalırsam diğer döneme geçemiomuyum? bu konularda bilgilendirirsenz çok sevinirim.
Öncelikle sınıf kavramı artık kullanılmamaktadır. Dönem kavramı kullanılmaktadır. Siz zaten 2 yıllık okuduğunuz için isterseniz hepsindne kalın seneye üst dönemlerden 15 kredilik daha ders ekleme hakkına sahipsiniz.Yani 3 dersten kalan üst dönemden ders alamaz kavramı kaldırıldı.

bilgegizem

Yeni Üye
selam insan kaynakları 2.sınıf öğrencisiyim bana yardım edebilirmisiniz eğer notların varsa bana gönderin lütfen

ordoabchao

Yeni Üye
Bölüm:
Uluslararası İlişkiler
Arkadaşlar ben de sınavsız 2. üniversiteyi düşünüyorum bu sene. Kafamda insan kaynakları ya da uluslararası ilişkiler var hangisini önerirsiniz? iky nin dersleri kolay mı?

tremendous

Forum Yöneticisi
Bölüm:
MEZUN
Arkadaşlar ben de sınavsız 2. üniversiteyi düşünüyorum bu sene. Kafamda insan kaynakları ya da uluslararası ilişkiler var hangisini önerirsiniz? iky nin dersleri kolay mı?
İnsan Kaynakları Yönetimi İş Olanakları :

Mesleğin çalışma alanları, çeşitli özel kurumlar ve kamu kuruluşlarıdır. Özellikle şirketlerin orta ve üst kademelerinde ihtiyaç duyulan yöneticileri seçen, firmaların politika ve stratejilerini belirleyenler profesyonel yönetim danışmanlık ve insan kaynakları şirketleridir.

Uluslararası İlişkiler İş Olanakları :

Bölüm mezunları, kamuda, uluslararası kurum ve şirketlerde ve özellikle Dış İşleri Bakanlığı ve merkezi kamu yönetiminin birçok kuruluşunun dış ilişkiler birimlerinde görevler alabildikleri gibi, yüksek lisans ve doktora programlarına devam ederek akademik kariyer de yapabilirler.

Bölümlerle ilgili iş olanaklarının karar vermenizde faydası olacağını düşünüyorum..

ewj

Yeni Üye
Bölüm:
İnsan Kaynakları
Hocam merhaba. İnsan Kaynakları Yönetimi bölümünde staj olayı var mı ?
Cevabınız için şimdiden teşekkürler ..

tremendous

Forum Yöneticisi
Bölüm:
MEZUN
Hocam merhaba. İnsan Kaynakları Yönetimi bölümünde staj olayı var mı ?
Cevabınız için şimdiden teşekkürler ..
İnsan Kaynakları Yonetımı Bolumunde staj zorunluluğu yoktur..

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara