Soru-Cevap Bölümü

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Bu Konunun Altında Bölümünüzle İlgili Sorular Sorabilir, Diğer Üyelerin Sordukları Soruları Cevaplayabilirsiniz.

İyi Forumlar Diliyoruz.....

Qua

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme Yönetimi
Merhaba, işletme yönetimi 2.sınıf final sorularını ve cevaplarını tek link halinde buradan paylasabilirseniz cok iyi olur.Her dersi ayrı ayrı forumda aramak guc oluyor.Tesekkurler.

Qua

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme Yönetimi
Tesekkur ederim.

mustifm

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme Yönetimi
Merhabalar Arkadaşlar,İşletme Yönetimi 1. Sınıf Öğrencisiyim Fakat Yanlışlıkla İşletme Yönetimini Seçtim.İşletme İle Karıştırmışım :( Sormak İstediğim İse 2 Yıllık İşletme Yönetimi Bölümünü Bitirdiğim Zaman 4 4 Yıla Tamamlayabiliyormuyum? Şimdiden Teşekkür Ederim.

jesu

Yeni Üye
Bölüm:
İnsan Kaynakları
merabalar kolay geldin ben insan kaynakları yönetimi kazandım 2 yıllık bilg. prog bitirdim bu yıl buna giriş için 3 sınıftan başlayabilirmiyim ve askerlik kısa dönem yapılabiliyorumu cevap verirseniz sevinirim teşkrlr yoksa işletmeylemi 3sınıfla başlıyor

osnr

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
selam arkdaşlar ben önlisanstan 3.sınıfa geçiş yaptım ama hangi dersleri göreceğimi bilmiyorum bilgisi olan var mı ?

Ayca_Guler

Forum Yöneticisi
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
merabalar kolay geldin ben insan kaynakları yönetimi kazandım 2 yıllık bilg. prog bitirdim bu yıl buna giriş için 3 sınıftan başlayabilirmiyim ve askerlik kısa dönem yapılabiliyorumu cevap verirseniz sevinirim teşkrlr yoksa işletmeylemi 3sınıfla başlıyor
2 yıllık Bilgisayar Programcılığının devamı olarak İşletme 3.sınıfa kayıt olabilirsiniz. Yazdığınız yer İşletme yönetimi bölümü ikisi farkklı bölümlerdir. karıştırmayın. İşletme Bölümünü bitirdiğinizde askerliği kısa dönem yaparsınız.

Ayca_Guler

Forum Yöneticisi
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı

overfm

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme Yönetimi
Arkadaşlar İşletme yönetimi bölümüne yeni kayıt oldum..Bu durum da verilen derslerin kitapları dışında çalışma şekli önerebilirmisiniz çıkmış soruların yeni sisteme nazaran yinede uygun olur mu ? Sıkı sıkı ya nasıl bir yol izlemem gerekir..

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Arkadaşlar İşletme yönetimi bölümüne yeni kayıt oldum..Bu durum da verilen derslerin kitapları dışında çalışma şekli önerebilirmisiniz çıkmış soruların yeni sisteme nazaran yinede uygun olur mu ? Sıkı sıkı ya nasıl bir yol izlemem gerekir..
Çıkmış sorulara çalışmak için önce soruların hangi döneme geldiğinin ayırmak lazım. Malum dersler ikiye bölündü ve ikisi farklı dönemlerde görülecek ve sınavlarıda frklı olacak. Dersaneler soruları düzenleyene kadar en iyi yöntem kitaplardan çalışmaktır.

yasargulsah

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme Yönetimi
Merhaba,
Önlisans İşletme bölümü yerine yanlış tercih sonucu önlisans işletme yönetimi bölümüne kayıt oldum. Bunun benim için avantajı ve dezavantajı nedir? Birde güz dönemi sınavları için aöfden aldığım kitapların sadece ilk 4 ünitesine çalışmam gerektiğini söylediler bu bilgi doğrumu??

dreak

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme Yönetimi
merhaba aşagıdakı işletme yönetimi 2 sınıf derslerının cıkmıs ara sınav büt. ve final sorularını paylasabılırmısınız bulamıyorumda.

GİRİŞİMCİLİK VE İŞ KURMA
GİRİŞİM FİNANSMANI
İŞLETME YÖNETİMİ
TÜRK DİLİ 1
PROJE ANALİZİ VE DEĞERLENDİRME
ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ 1
YENİLİK YÖNETİMİ
İNGİLİZCE 1

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri