Soru-Cevap Bölümü

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Bu Konunun Altında Bölümünüzle İlgili Sorular Sorabilir, Diğer Üyelerin Sordukları Soruları Cevaplayabilirsiniz.

İyi Forumlar Diliyoruz.....

mstkrgz

Yeni Üye
muhasebe sınavsız geçiş

Merhaba admin ve site üyeleri arkadaşlar ; Sorumu yanıtlayabılırsenız ve yapmam gerekeni kısaca açıklarsanız çok sevinirim .

1999 Ticaret Meslek Lisesi Muhasebe böl mezunuyum yaş 28 , AÖF Muhasebe önlisans bölümüne ÖSYS sınavına girmeden ve baraj sınırı olmadan sınavsız olarak bu yıl kayıt yapabilirmiyim? Bir kaç yerde bu sistemin kaldırıldığı yazıyo kafam karıştı açıkcası ... Şimdiden teşekkür ederim .

mstkrgz

Yeni Üye
Bilen arkadaş cevap verebılecek olan yokmu koca sitede :)

Aşkaimtisal

Yeni Üye
ÖSS'ye kayıt yaptırıp, muhasebe.vergi.uygulamalari 2 yıllık önlisans bölümüne sınavsız olarak geçiş yapabilirsiniz.

mnmustafa

Yeni Üye
Bölüm:
Laborant
arkadaşlar ben okulumu uzattım alttan alacağım dersler nasıl olcak yeni ders ekleyeceklermi hoş kayıtt tarihinide geçirdim 2 dönem yaptırabilirmişim ama dersleri bilmiyorum yardımcı olurmusunuz

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
arkadaşlar ben okulumu uzattım alttan alacağım dersler nasıl olcak yeni ders ekleyeceklermi hoş kayıtt tarihinide geçirdim 2 dönem yaptırabilirmişim ama dersleri bilmiyorum yardımcı olurmusunuz
Bahar dönemi kayır yenileme tarihleri içinde, harç parasını bankaya yatırmadan önce http://ogrenci.anadolu.edu.tr adresine TC kimlik numaran ve şifrenle girerek göreceğin dersleri ve ekleyip çıkarabileceğin dersleri görebilirsin. Bahar döneminde alacağın dersleri 45krediye göre ayarlayabilirsin. Yani toplamı 45 kredi olacak şekilde üst dönemden yada kaldığın dersleri ekleyebilirsin.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara