Soru-Cevap Bölümü

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Bu Konunun Altında Bölümünüzle İlgili Sorular Sorabilir, Diğer Üyelerin Sordukları Soruları Cevaplayabilirsiniz.

İyi Forumlar Diliyoruz.....

halilemre

Yeni Üye
Bölüm:
Sağlık Kurumları
Merhaba ben bu bölüme kayıt oldum 1.sınıfım bu bölümle ilgili yardım alabileceğimiz bir arkadaş var mı? Acaba

Ayca_Guler

Forum Yöneticisi
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı

door

Yeni Üye
Bölüm:
Sağlık Kurumları
antalyada yasıyorum gectigimiz donemde kampuste aksamları ders verılıyordu bu donemde verılcek mı lıste ve saat bılgılerıne ulasa bılırmıyım

maym

Yeni Üye
Bölüm:
Halkla İlişkiler
antalyada yasıyorum gectigimiz donemde kampuste aksamları ders verılıyordu bu donemde verılcek mı lıste ve saat bılgılerıne ulasa bılırmıyım
ewt dersler 23 martda başladı İktisada Giriş II, Genel Muhasebe II, Matematik II, Osmanlı Türkçesine Giriş II, Eski Türk Edebiyatına Giriş: Söz Sanatları, İstatistik II, Makro İktisat, Finansal Yönetim II, İngilizce II, Finansal Tablolar Analizi, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Maliyet Yönetimi. dersleri verilecek. Akademik Danışmanlık Hizmetleri | Anadolu Üniversitesi buradan hangi okulda verileceğini görebilirsiniz

GKK

Yeni Üye
Bölüm:
Sağlık Kurumları
s.a arkadaşlar sağlık kurumları işletmeciliği önlisans mezunları iş imkanları nedir?Bilgilendirirseniz sevinirim..

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Sağlık kurumları işletmecileri, kamu, üniversite vakıf hastanelerinde, özel hastanelerde, rehabilitasyon merkezlerinde, SGK’nın sağlık sigortası ile ilgili birimlerinde, özel sigorta şirketlerinde, ilaç, tıbbi cihaz üreten kuruluşların sağlık araştırma merkezlerinde çalışabilirler, Sağlık kurumlarının daha verimli bir şekilde işletilmesi ihtiyacı, bu alan mezunlarının iş imkanını artırmaktadır.

gulcingr

Yeni Üye
Bölüm:
Sağlık Kurumları
arkadaşlar ben kitaplarımı aldım e öğrenme portalında çalşma alanımda almanca dersi gözüküyor ama bana almanca kitabı verilmedi yardmcı olurmusunuz

Dekalb

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
arkadaşlar ben kitaplarımı aldım e öğrenme portalında çalşma alanımda almanca dersi gözüküyor ama bana almanca kitabı verilmedi yardmcı olurmusunuz
Kayıt olurken seçtiğiniz yabancı dili görürsünüz. İngilizce seçtiyseniz sadece İngilizce vardır. Almanca seçtiyseniz Almanca... E-Öğrenme portalını baz almayın. Otomasyona girerek seçtiğiniz dersleri görebilirsiniz.

melisblbl

Yeni Üye
Bölüm:
Listede Yok
?

????????arkadaşlar ben bu donem 2 yıllık aof kayıt yaptırcam 140 barajını gectım fakat puanım bıraz dusuk(160). sağlık kurumlarını okumak ıstıyorum sizce ek kontenjandan yerlesebılır mıyım?

tremendous

Forum Yöneticisi
Bölüm:
MEZUN
????????arkadaşlar ben bu donem 2 yıllık aof kayıt yaptırcam 140 barajını gectım fakat puanım bıraz dusuk(160). sağlık kurumlarını okumak ıstıyorum sizce ek kontenjandan yerlesebılır mıyım?
101050306 Sağlık Kurumları İşletmeciliği Kontenjanı: 12000, 2015’te yerleştirilen :12000, Taban Puanı: 222,93

Ek yerleştirme Kontenjanı: 3600, Ek yerleştirme sonucuna göre yerleşen: 3600, Ek yerleştirme Taban Puanı : 197,52

Aldıgınız YGS puanına okul puanıda eklenecek. Temmuz ayında ilk tercıhınız yapın, eğer yerleşemezseniz, ek tercihlerde yerleşirsiniz tahminimce..

tremendous

Forum Yöneticisi
Bölüm:
MEZUN

101050306 Sağlık Kurumları İşletmeciliği Kontenjanı: 12000, 2015’te yerleştirilen :12000, Taban Puanı: 222,93
Ek yerleştirme Kontenjanı: 3600, Ek yerleştirme sonucuna göre yerleşen: 3600, Ek yerleştirme Taban Puanı : 197,52
Aldığınız YGS puanına okul puanınızda eklenecek. Temmuz ayında tercıh yapın, eğer yerleşemezseniz Ek kontenjanlarda yerleşirsiniz
tahmınımce.. Taban puanları bu yıl tercıh yapacak ogrencıler belirleyecek.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara