Soru-Cevap Bölümü

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Bu Konunun Altında Bölümünüzle İlgili Sorular Sorabilir, Diğer Üyelerin Sordukları Soruları Cevaplayabilirsiniz.

İyi Forumlar Diliyoruz.....

bushrac

Yeni Üye
öncelikle iyi günler diliyorum.aöf den örgüne direk geçiş başlıyacak diye bişey duymuştum.2 yılın ortalamasıyla örgün üniversitelernde bizlere kontenjan ayırmasıyla geçilbileceğeni duydum gerçekten böyle bi uygulama başlayacakmı bilgisi olan?

fpet

Yeni Üye
4 yıllıklar için.

bushrac

Yeni Üye
biz faydalanamayacağız yani:(

yahsa

Yeni Üye
Bölüm:
Sosyal Hizmetler
sınav yerleri nezamn belli oluyor bilgisi olan varmı...

sevalkuzey

Yeni Üye
Bölüm:
Okul Öncesi Öğretmenliği
kayıt olmak için şarlar nedir?yardımcı olurmusunuz

merhabalar arkadaşlar
ben çocuk gelişimi mezunuyum.ygs puan türlerimden en fazla 143.0 aldım.sosyal hizmetler önlisans ve fakülteye kayıt olabilirmiyim.belli bi puan türü varmıdır?

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
merhabalar arkadaşlar
ben çocuk gelişimi mezunuyum.ygs puan türlerimden en fazla 143.0 aldım.sosyal hizmetler önlisans ve fakülteye kayıt olabilirmiyim.belli bi puan türü varmıdır?

Sosyal hizmetlerin kontenjansız bir bölüm ve YGS herhangi bir puan türünden 140 ve üzeri alan herkes tercihlerinde yazdığı zaman yerleşebilir.

TYYR

Yeni Üye
Bölüm:
Sosyal Hizmetler
Arkadaşlar merhabalar.. 2 yıllık sosyal hızmetler böl. Başladım bu sene aöf bürolarından kıtapları aldım bunların harıcınde sınavlara hazırlancağım başka bir kaynak varmı, o bölümü okuyan sınava farklı bir yöntemle çalışan birileri varsa bana yardım ederse sevinirim saygılar....

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Maalesef başka kaynak yok.

musbach

Yeni Üye
Bölüm:
Sosyal Hizmetler
merhaba;
sınava ne kadar süre kaldığıyla ilgili her hangi bir bilgi yok öğrenci kimliğim ve bazı kitaplarımı da henüz alamadım dolayısıyla da çalışamadığım dersler var. şifrem olduğu halde aöf sistemine giriş yapamıyorum nasıl çözebilirim bu sıkıntımı şimdiden teşekkür ederim

tremendous

Forum Yöneticisi
Bölüm:
MEZUN
Güz dönemi ara sınavı : 05-06 Ocak 2013...
Guz dönemi dönem sonu sınavı ise : 09-10 Şubat 2013....
Öğrenci kimliğinizi sınavdan önce aof burosundan alabilirsiniz...Sınavlara öğrenci kimliğiniz olmadan giremezsiniz...Kimliiğinize bandrol yapıstırtmayı da ihmal etmeyin...
Ders kitaplarınızı pdf formatında e-ogrenme.anadolu.edu.tr linkinden indirebilirsiniz...Şifreniz ile ilgili sorunu aof burosu ile görüşebilirsiniz...

musbach

Yeni Üye
Bölüm:
Sosyal Hizmetler
Güz dönemi ara sınavı : 05-06 Ocak 2013...
Guz dönemi dönem sonu sınavı ise : 09-10 Şubat 2013....
Öğrenci kimliğinizi sınavdan önce aof burosundan alabilirsiniz...Sınavlara öğrenci kimliğiniz olmadan giremezsiniz...Kimliiğinize bandrol yapıstırtmayı da ihmal etmeyin...
Ders kitaplarınızı pdf formatında e-ogrenme.anadolu.edu.tr linkinden indirebilirsiniz...Şifreniz ile ilgili sorunu aof burosu ile görüşebilirsiniz...
Teşekkür ederim :)

brokenwingss

Yeni Üye
Sosyal hizmetler bölümünde okuyanlar esnaf sanatkarlar odasında staj yapabilir mi ?

yhgdf

Yeni Üye
Bölüm:
Sosyal Hizmetler
staj en kolay ve rahat nerede yapılabilir yardımcı olurmusunuz hastanede mi, sos.hiz.genel müdürlüğündemi sosyal yard. dayanşma vakıflarndamı yada başka neresi en iyi? Staj yapan arkadaşlar yardmcı olabilirmi?

GuLsSaH

Yeni Üye
Arkadaşlar merhaba,
Sosyal hizmetlerden işletme, iktisat vs. için 4 yıllığa tamamlama imkanı var mı?

tremendous

Forum Yöneticisi
Bölüm:
MEZUN
Arkadaşlar merhaba,
Sosyal hizmetlerden işletme, iktisat vs. için 4 yıllığa tamamlama imkanı var mı?
Sosyal Hizmetler Önlisans Programı’ndan mezun olan öğrenciler Uzaktan Eğitim yapan İşletme ve İktisat Fakültelerine sınavsız dikey geçiş yapma olanağına sahiptirler.
Sosyal Hizmetler Önlisans Programı’ndan mezun olan öğrencilerin Örgün Sosyal Hizmetler Lisans Programlarına dikey geçiş yapabilmeleri için Dikey Geçiş Sınavına (DGS) girmeleri gerekmektedir.

GuLsSaH

Yeni Üye
Sosyal Hizmetler Önlisans Programı’ndan mezun olan öğrenciler Uzaktan Eğitim yapan İşletme ve İktisat Fakültelerine sınavsız dikey geçiş yapma olanağına sahiptirler.
Sosyal Hizmetler Önlisans Programı’ndan mezun olan öğrencilerin Örgün Sosyal Hizmetler Lisans Programlarına dikey geçiş yapabilmeleri için Dikey Geçiş Sınavına (DGS) girmeleri gerekmektedir.
Teşekkür ederim.

symhny

Yeni Üye
Merhaba ben bu yıl için 2 yıllık açık öğretim sosyal hizmetler bölümünü düşünüyorum ancak bir daha ki yıl da sınava hazırlanacağım, seneye okuldan gelen puanım düşer mi?
Ve de ben ösym sitesinde 2013 kılavuzlarında 2 yıllık sosyal hizmetler bölümünü bulamadım bu yıl kalkmış olabilir mi acaba? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara