Soru-Cevap Bölümü

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Bu Konunun Altında Bölümünüzle İlgili Sorular Sorabilir, Diğer Üyelerin Sordukları Soruları Cevaplayabilirsiniz.

İyi Forumlar Diliyoruz.....

FDA

Yeni Üye
Bölüm:
Turizm ve Otel
Merhaba;

Çok faydalı bir site olmuş bu yüzden teşekkür ederim. AÖF Turizm ve Otel İşletmeciliği 1. sınıf öğrencisiyim. 7-8 Nisan'daki sınavlarda derslerin hangi ünitelerinden sorumluyuz acaba. Yardımcı olabilecek bir arkadaşımız varsa memnun olurum.

advise

Yeni Üye
Merhaba, ben bu sene YGS'ye girdim.. 6 puan türünde de puanım 250 ve üstü.. Ancak ben açıköğretim tercih etmek istiyorum. Zaten mühendislik fakültesi terkim. Öncelikle tercih olarak tuzim otelcilik işletmeciliği önlisans tercih edeceğim. Burayı bitirdiğim takdirde normal işletme bölümüne sınavsız girebiliyor muyum , yani 3.sınıftan mı başlıyorum derslere, bunu öğrenmek istiyorum. Bir de tercihimi nasıl yapacağım konusunda pek bir bilgim yok yardımcı olursanız sevinirim.

Mert.

antaly

Yeni Üye
Bölüm:
Kamu Yönetimi
Yaa kafam cok karıstı lütfen ayrıntılı bi cvp yazın bana..Simdi acıköğretim isletme düsünüyodum cokta kararlıydım kılavuza baktım kontenjanlı olmus bu bölümler simdi anlayamadığım puanı yazmayan bi bölümü kontenjanlı yapıyorlar peki neye göre alıcaklar öğrencileri? Bu cok sacma diilmi? Bu arada isletle acıköğretim icin ygs puanım 270 lys puanım 300 girebilirmiyim insallah kontenjana takılmammm

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Yaa kafam cok karıstı lütfen ayrıntılı bi cvp yazın bana..Simdi acıköğretim isletme düsünüyodum cokta kararlıydım kılavuza baktım kontenjanlı olmus bu bölümler simdi anlayamadığım puanı yazmayan bi bölümü kontenjanlı yapıyorlar peki neye göre alıcaklar öğrencileri? Bu cok sacma diilmi? Bu arada isletle acıköğretim icin ygs puanım 270 lys puanım 300 girebilirmiyim insallah kontenjana takılmammm
Geçmiş yıllarda hiçbir şekilde puana göre almadıkları için herhangi bir puan söz konusu değil. Bu yıl neye göre alacaklar diye sorarsan, başvuran herkesi puanına göre sıraya koyacaklar ve en üstte en yüksek puan alan en altta en az puan alan şeklinde, kontenjanın sonu hangi puana denk geliyorsa taban puan o olacak. Ama böyle kontenjanı yüksek olan bölümlerin taban puanları çok değişken olabilir. Atıyorum bu yıl 145 olur seneye 160 gibi...

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara