Kimler Bu Bölümde Okuyor!!! Tanışalım Arkadaşlar...

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Bu Bölümde Okuyan Arkadaşlar Tanışalım Kaynaşalım....

Konunun Altında Kendinizi Kısaca Tanıtabilirsiniz Arkadaşlar...

İyi forumlar Diliyoruz.....

maym

Yeni Üye
Bölüm:
Halkla İlişkiler
bende halkla iilişkiler öğrencisiyim

GuLsSaH

Yeni Üye
Arkadaşlar bu bölümden memnun musunuz? Yani kolay mı dersleri ben adalet ve halkla ilişkiler arasında kaldım. Çok zorlasın istemiyorum. Çalıştığım için böyle maalesef =(

maym

Yeni Üye
Bölüm:
Halkla İlişkiler
Arkadaşlar bu bölümden memnun musunuz? Yani kolay mı dersleri ben adalet ve halkla ilişkiler arasında kaldım. Çok zorlasın istemiyorum. Çalıştığım için böyle maalesef =(
bence halkla ilişkler daha kolay bi bölüm adalete göre bende üniversite sınavına hazırlandığım için kolay olsun istiyodum ben lisede de halkla ilişkiler ve organizasyon hizmetleri okuyunca bu bölümü tercih ettim bence daha kolay siz bilirsiniz

Sedd

Yeni Üye
Bölüm:
Listede Yok
merhaba arkadaşlar, ben bu sene halkla ilişkiler bölümü seçmek üzere açıköğretim fakültesine kayıt olacağım. Bölüm hakkında genel bilgiler haricinde çok fazla bi bilgim yok. Bazı arkadaşlarım 4 yıllık lisans olmak üzere halkla ilişkilerin bnm için çok mantıklı olduğnu söylesede hafif çapta araştırmalarıma göre sadece ön lisans olarak görüyorum bazı bilgilerde. Bunun açılımı nedir acaba? Daha sonrasında +2seneyi tamamlayarak mı oluyor lisans yoksa ilk kayıtta direkt 4 yıllık lisans seçme gibi bi hakkm yok mu? Yani illaki 2 senelik ön lisans olarak mı yeni kaydımı olmalıyım? kafam çok karışık ????

hercaim

Yeni Üye
Bölüm:
Halkla İlişkiler
bende halkla ilikiler 2 sınıfım bu siteden derslerle ilgili yardımı nasıl alabilirim

tremendous

Forum Yöneticisi
Bölüm:
MEZUN
merhaba arkadaşlar, ben bu sene halkla ilişkiler bölümü seçmek üzere açıköğretim fakültesine kayıt olacağım. Bölüm hakkında genel bilgiler haricinde çok fazla bi bilgim yok. Bazı arkadaşlarım 4 yıllık lisans olmak üzere halkla ilişkilerin bnm için çok mantıklı olduğnu söylesede hafif çapta araştırmalarıma göre sadece ön lisans olarak görüyorum bazı bilgilerde. Bunun açılımı nedir acaba? Daha sonrasında +2seneyi tamamlayarak mı oluyor lisans yoksa ilk kayıtta direkt 4 yıllık lisans seçme gibi bi hakkm yok mu? Yani illaki 2 senelik ön lisans olarak mı yeni kaydımı olmalıyım? kafam çok karışık ????
Anadolu Unıversitesi Açıköğretim Fakültesi 2 yıllık önlisans bolumu bulunmaktadır. Anadolu Unıversitesinde ıkı yıllık bolum okuduktan sonra 4 yıllık Halkla İlişkiler bolumu için DGS Sınavına girerek orgunden tamamlayabilirsiniz. Aynı zamanda Atatürk Unıversitesinde 4 yıllık halka ilişkiler bulunmaktadır.Kontenjan: 1025, 2014’te yerleştirilen: 1025, 2013 Taban Puanı 185,4 / 2014 Taban Puan: 223,24

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara