Kimler Bu Bölümde Okuyor!!! Tanışalım Arkadaşlar...

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Bu Bölümde Okuyan Arkadaşlar Tanışalım Kaynaşalım....

Konunun Altında Kendinizi Kısaca Tanıtabilirsiniz Arkadaşlar...

İyi forumlar Diliyoruz.....

neclakacmaz

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme Yönetimi
slm kimler var burda

ilqer

Yeni Üye
Bölüm:
Laborant
ben bu yıl laborant ve veterıner sağlık 1. sınıfa başladım ben ne zaman staj göreceğim yada staj varmı bize.. bırde yardımcı kıtap falan bulma ımkan9m varmı benı bıraz yönlendırebılır mısınız ben ankarada oturmaktayım lutfen bı yardımcı olunn

Ayca_Guler

Forum Yöneticisi
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
ben bu yıl laborant ve veterıner sağlık 1. sınıfa başladım ben ne zaman staj göreceğim yada staj varmı bize.. bırde yardımcı kıtap falan bulma ımkan9m varmı benı bıraz yönlendırebılır mısınız ben ankarada oturmaktayım lutfen bı yardımcı olunn

Laborant ve Veteriner Sağlık Önlisans Programına kayıtlı öğrencilerin zorunlu staj süreleri 30 işgünüdür (6 hafta). Öğrenciler stajlarını bir defada yapabildikleri gibi ikiye bölerek (3+3) farklı zamanlarda yapabilirler. Bu öğrenciler zorunlu stajlarını 1. ve 2. yarıyılı tamamladıktan sonra herhangi bir dönemde yapabilirler.

Staj zorunluluğu 2011-2012 öğretim yılı ve sonraki öğretim yıllarında kayıt yaptıran öğrenciler için geçerlidir. 2010-2011 ve önceki öğretim yıllarında kayıt yaptıran öğrencilerin staj zorunluluğu bulunmadığından bu öğrenciler staj yapamazlar.

dignity

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme Yönetimi
selam;
Soru adetleri 20 olacakmış doğru mu?

ilqer

Yeni Üye
Bölüm:
Laborant
ilginizden dolayı çok teşekkür ederim ...ben bu stajı 1. yılda mı yapcam yoksa 2. yılda mı onu pek anlamadım :)

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara