Kimler Bu Bölümde Okuyor!!! Tanışalım Arkadaşlar...

Ayca_Guler

Forum Yöneticisi
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
Laborant ve Veteriner Sağlık Önlisans Programına kayıtlı öğrencilerin zorunlu staj süreleri 30 işgünüdür (6 hafta). Öğrenciler stajlarını bir defada yapabildikleri gibi ikiye bölerek (3+3) farklı zamanlarda yapabilirler. Bu öğrenciler zorunlu stajlarını 1. ve 2. yarıyılı tamamladıktan sonra herhangi bir dönemde yapabilirler.

Staj zorunluluğu 2011-2012 öğretim yılı ve sonraki öğretim yıllarında kayıt yaptıran öğrenciler için geçerlidir. 2010-2011 ve önceki öğretim yıllarında kayıt yaptıran öğrencilerin staj zorunluluğu bulunmadığından bu öğrenciler staj yapamazlar.

zhrzytn

Yeni Üye
Bölüm:
Laborant
bende geldim :)

reality

Yeni Üye
Bölüm:
Listede Yok
istanbul bu bölümde okuyan varmı???

ErenDogan

Yeni Üye
Bölüm:
Sağlık Kurumları
hacılar ben örgün olarak istanbul şişli myo'da 1.sınıf bu bölümü okuyorum ama kararsızım bıraksam mı diye.Sağlam finansmanlarım var ama çook kararsızım yaaaaa!!!

ilkeremir

Yeni Üye
Bölüm:
Laborant
Merhaba Arkadaşlar
bende Aöf Laborant ve Veteriner Sağlık Önlisans Bölümü 2.sınıfdayım 2012-2013 güz sınavına girdim ama istediğim gibi geçmedi Şimdi birazda olsa dersler bakmaya çalışıyorum ama devlet kurumda çalıştığımda eve kendimi zor atıyorum yorgunluktan 09-10.02.2013 tarihinde sınav var bu sınavlarda nasıl geçmemiz lazım benim 1-TEMEL VETERİNER GENETİK, 2-İNGİLİZCE 1, 3-VİROLOJİ, 4-VETERİNER MİKROBİYOLOJİ VE EPİDEMİYOLOJİ dersler var bu dersleri verirsem okul bitecek. ama sınav sorular zor nasıl bir teknik
bir uygulamamız lazım.
şimdi yardımcı olacak arkadaşlar teşekkürler ederim.

erzurumluuu

Yeni Üye
Bölüm:
Laborant
sız yazalı 1 yıl olmuş ama ınş sınıfı geçmışsınızdır .bende bu yıl 1. sınıf öğrencısıyım bız ne zaman staj ypıyoruz beni bi bilgilendırebılmısın... şimdiden teeşkkurler hatta numaramu verıyım bı şekılde bana yardımcı olun hıç kımse benı yonlendırmıyor bu sene sınfı geçmek ıstıyorum o534 688 o6 8o
ilker bende birinci sınıfım çok kötü geçti ilk sınavlarım berbat ortaama var ama hala neye göre hesaplanıcak nası lgeçicez bilmiyorum ve anatomi dersini artık almak istemiyorum www.facevook.com/caqlauqras yada çağla uğraş girip eklersen bilgi alışverişi yapabilirz kimse dediğin gibi yönlendrmiyo

ilkeremir

Yeni Üye
Bölüm:
Laborant
olur ama ben 2 sınıftayım benimde 4 dersim var
Nasıl geçeceğim bende bilmiyorum kamu çalışıyorum işden yorgun geliryorum
başka arkadaşlarda yardım almaya çalışyorum her zaman değil

DDDEEERRRYYYAAA

Yeni Üye
Bölüm:
Laborant
Merhaba ben de kardeşim için üye oldum ben öğretmenim kardeşimi bu bölümü seçmesi için ben yönlendirdim çok zorlanıyor çağla hanım face den sizi ekleyebilir miyim ismim derya bilgi alış verişi yaparız

bleyder

Yeni Üye
Bölüm:
Sosyal Bilimler
Selam arkadaşlar ben de sosyal bilimler bölümünde okuyorum son yılım 2 dersim var hukukun temel kavramları ve ata.ilk.ve ink.tar.

djholygan

Yeni Üye
Bölüm:
Laborant
merhaba, bende bu bölüme yeni başlayan birisiyim. daha önce örgün öğretimde konaklama işletmecilği lisans bitirdim. bu bölümü hayvanlara olan ilgimden ve bu konuda vet desteğim olduğundan başladım. nekadar yetişebilirim bilmiyorum, murat yayınları kitabından çalışıyorum. şuanda hücre kimyası 1-2 ve anatomi 1-2 bitti şuanda her konuda ilk 2 ünite bitirmeye çalışıyorum. sizlerdende çalışma konularında bilgi alırsam güzel olur. ben yazarak çalışıyorum. hücre kimyası ünite 1de 42 soruda 25 doğru, 2de 46 soruda 23 doğru ve anatomi ünite 1de 49da 33 doğrum var.. ama sınavda nekadar doğru çıkar bilmem :) herkese kolay gelsin tekrar

zmatakan

Yeni Üye
Bölüm:
Laborant
Son mesaj yazımına bakarak, çoğu kişinin mezuniyetini aldığını düşünüyorum :)

zmatakan

Yeni Üye
Bölüm:
Laborant
var mı birileri ?

XXXALPER

Yeni Üye
Bölüm:
Laborant
Slm arkadaşlar derslerde başarili olmak icin nasil bir yol izliyorsunuz laborant veteriner okuyan arkadaşlar

zmatakan

Yeni Üye
Bölüm:
Laborant
Selam alper
Derslere aşina değilsen, yoğun olarak çalışmalısın. Kaynak kitap yeterli, e-seminerlerde var aöf sisteminde.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara