Aöf Kayıt İşlemleri Soru-Cevap Bölümü

tremendous

Forum Yöneticisi
Bölüm:
MEZUN

tremendous

Forum Yöneticisi
Bölüm:
MEZUN

mammusak

Yeni Üye
Sa arkadaşlar ben aöf adalet bölümü 1 sinifta kaldım şimdi 4 yıllık bir bölüme kayıt yaptırmak istiyorum bölümüm sözel ağırlıklı hangi bölümü kayıt yaptirabilirim ve tarihlerinde yazarsanız sevinirim simdiden tsktsk ederim

AYTUR

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
merhaba ben 2 yıllık turizm rehberliğinden işletmeye dikey geçiş yaptım.fakat 2009 dan sonra kayıt yenilemedim ve kaydım donmuştu.şimdi devam etmek istiyorum.kayıt yenileme den yanı 12 ekim-23 ekim demi yoksa simdi dikey geçiş bölümünden mi işlem yapıcam?

tremendous

Forum Yöneticisi
Bölüm:
MEZUN
merhaba ben 2 yıllık turizm rehberliğinden işletmeye dikey geçiş yaptım.fakat 2009 dan sonra kayıt yenilemedim ve kaydım donmuştu.şimdi devam etmek istiyorum.kayıt yenileme den yanı 12 ekim-23 ekim demi yoksa simdi dikey geçiş bölümünden mi işlem yapıcam?
12-23 Ekim arası guz donemı kayıt yenılemede ıslem yapacaksınız. Aynı işlem bahar donemı kayıt yenıleme ıcınde yapmanız gerekıyor.

umyo

Yeni Üye
Bölüm:
Muhasebe Programı
Merhaba bişi danismak istiyorum
uludağ ün de 1 sinifi bitirdi 2 sinifi aöfden okumak istiyorum
napicam hiç bilgim yok ??

frtgnri

Yeni Üye
Bölüm:
Listede Yok
Ben açık öğretim dgs ile kayıt yaptırıcam ikamet yerim bursa internet basvurusunda kayıt bürosu bursa dısında işaretleyemiyorum eskişeirde olacağım kayıt sırasında oradaki açık öğretim burosuna gidip kaydımı orada yapabilirmiyim bilgisi olan acil yazsın lütfen ?

tremendous

Forum Yöneticisi
Bölüm:
MEZUN
Ben açık öğretim dgs ile kayıt yaptırıcam ikamet yerim bursa internet basvurusunda kayıt bürosu bursa dısında işaretleyemiyorum eskişeirde olacağım kayıt sırasında oradaki açık öğretim burosuna gidip kaydımı orada yapabilirmiyim bilgisi olan acil yazsın lütfen ?
Hangi açıkogretım burosunda kaydınızı yaptıracaksınız onu işaretleyın..
Paso, ogrencı kımlık kartı ve kıtaplarınızı bağlı oldugunuz burodan daha rahat halledebılırsınız.

tremendous

Forum Yöneticisi
Bölüm:
MEZUN
Merhaba bişi danismak istiyorum
uludağ ün de 1 sinifi bitirdi 2 sinifi aöfden okumak istiyorum
napicam hiç bilgim yok ??
Bolumunuz Aof bulunuyorsa Yatay Geçiş yapabılırsınız.
Yatay Geçiş basvuruları bu yıl sona erdi ne yazık ki.

Elektronist

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
Herkese selam. İşletme bölümüne dikey geçiş yapmayı düşünüyorum. Ama bazı sorularım var. Cevaplayabilen olursa çok sevinirim.

- Dönemde en fazla kaç kredi alınabiliyor?

- Fark derslerini,5. ve 6. yarıyıl dönemlerine dağıtıp,3.sınıfın sonunda hem 3.sınıf derslerini hemde fark derslerini verme fırsatı tanıyorlarmı?

-Büroyu aradığımda ilk dönem ya da ilk sene (tam olarak hatırlayamıyorum) fark derslerini ya da üstten ders alamazsın,tarzında bir şey söylemişti. Neden bahsettiği hakkında beni bilgilendirebilecek birisi var mı?

umyo

Yeni Üye
Bölüm:
Muhasebe Programı
muhasebe sanırım seneye kaldım eylülde bitmiş

maliyesosyoloji

Yeni Üye
Bölüm:
Listede Yok
arkadaslar ben bu sene sosyoloji 1.sınıfa yeni kayıt oldum fakat sayfamı actıgımda tarafıma atanmış herhangi bir ders gözükmüyor.fakülte kendi mi yapacak yoksa benim yapmam gerekn bir sey var mı

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara