Ramazanda sahura kalkarmısınız?

Ramazanda sahura kalkarmısınız?

• evet

Kullanılan: 9 100.0%
  • hayır

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    9

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
Evet kimler sahura kalkıyor bakalım formda:)

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
bende kalkıyorum hatta ilk ben kalkarım yemegi hazırlar annemleri kaldırırım( ne hayırlı evladım ben ya hu:p)
ramazan ayının en keyif veren anlarından sahur:)

AsenA_38

Yeni Üye
bizimkiler uykucu bi kaç senedir anneme hiç kıyamıyorum kalkıp herşeyi hazırlıyorum sonra bizimkileri uyandırıyorum =) hatta bazen hiç uyumuyorum kalkamam diye :p sahuru yaptıktan sonra uyurum sahur çok keyifli bencede

hayat42

Yeni Üye
bende kalkarım sahura çalıştıgım için bütün gün yoruluyorum annem son ana kadar kaldırmaz da yedikten sonra çok zor uyunuyor napcam bilmem gerçi uykuyu severim ya kafayı koydugum gibi uyuyorum son zamanlarda:)

kevin_norton

Yeni Üye
bende kalkıyorum hatta ilk ben kalkarım yemegi hazırlar annemleri kaldırırım( ne hayırlı evladım ben ya hu:p)
ramazan ayının en keyif veren anlarından sahur:)
Sahur yapmayınca çok çabuk acıkıyor insan.Bir de sahurun bir özelliği var.Beyne uyarı gidiyormuş ben bugün oruç tutacağım ona göre kendini ayarla.Beyinde mideye açıkma hissi veren safra kesesinden salgı göndermiyor. İşte bukadar.yaaaaa.:)

ayberk228

Yeni Üye
Bölüm:
Halkla İlişkiler
Sahura kalkmak kadar güzel birşey yok. bzen kalkmıyorum yani uyumuyorum, sahur vaktini bekliyorum. Davulcuyla halay çekecem bir ara :D

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Ramazanda Sahursuz Olmaz Arkadaşlar. En Azından Kalkıp Bir Bardak Su içmelisiniz. Sahura Kalkmanın Sevabı Ayrıdır.

lampard

Yeni Üye
sahura kalkmadım hiç çünkü sahura kadar uyumuyorum ,kalmak lazım o tatlı rüyadan kalkıp sahur yapmak daha bi manevi bi durum

hayat42

Yeni Üye
bizim davulcuyla zurnacı sagolsun maaşallah sanki benim odada çalıyor 2 de başlıyorlar kaldrımaya bide oyun havası çalarlar ki insanı yatakta oynatıyorlar birgün inip halay sekecem sahurda:)

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara