Yeni transfer Jaja Trabzon'a ulaştı

Hazır-Cevap

Özel Üye
Trabzonspor'un Ukrayna'nın Metalist Kharkiv takımından transfer ettiği Brezilyalı forvet oyuncusu Jaja, Trabzon'a geldi.

Trabzonspor'un Ukrayna'nın Metalist Kharkiv takımından transfer ettiği Brezilyalı forvet oyuncusu Jackson Avelino Coelho (Jaja), Trabzon'a geldi; düşüncelerini dile getirdi..

Trabzon Havalimanı'nda kulüp idari menajeri Caner Çuvalcıoğlu tarafından karşılanan Jaja, gazetecilere yaptığı açıklamada, Türk futbolunun her geçen gün gelişerek önemli yol kat ettiğini bildiğini söyledi.

Trabzonspor'a gelmesinde Şenol Güneş isminin de etkisi olduğunu ifade eden Jaja, ''Ayrıca Brezilya Milli Takımı'nda oynamam için buraya gelmenin ne kadar önem taşıdığını bana anlattılar. Nihayetinde de buraya geldim. Trabzonspor'da gerek kendim için, gerek takım için çok faydalı işler yapacağımı düşünüyorum. Burada hep bir adım ileriye çıkmak için çalışacağım'' dedi.

"ROBERTO CARLOS HEP TARAFTARLARI ANTALIYORDU"
Jaja, Bursaspor'la oynanan Süper Kupa maçında gördüğü taraftara hayran kaldığını da belirterek, "Taraftarlar hakkında Türkiye'ye gelen Brezilyalı futbolcular sürekli olarak olumlu demeçler verirdi. Mesela Roberto Carlos, ülkedeki taraftar profilini sürekli anlatır ve çok da olumlu bir şekilde bahsederdi. Bursapor maçında oradan edindiğim fikir teyit edilmiş oldu. Dış sahada oynanan maçta tribünleri tıklım tıklım dolduran bir kitle vardı. Onların önünde oynamak heyecan verici olacak" dedi.
Bu arada takımla birlikte ilk antrenmanına pazartesi akşamı 20.00'da çıkacak olan Jaja için aynı gün imza töreni düzenlenmesi bekleniyor.

-İnternetHaber-

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara