Quaresma'nın gerçek Q7'si oldu

Hazır-Cevap

Özel Üye
Doğuş Otomotiv Beşiktaş'ın yeni transferi Ricardo Quaresma'ya düzenlenen törenle Audi Q7 marka otomobil hediye etti.

Beşiktaş'ın Q7 lakaplı Portekizli yıldızı Ricardo Quaresma gerçek Q7 oldu. Doğuş Otomotiv Beşiktaş'ın yeni transferi Ricardo Quaresma'ya düzenlenen törenle Audi Q7 marka otomobil hediye etti.

Doğuş Otomotiv Beşiktaş'ın yeni teknik direktörü Bernd Schuster'i de unutmadı. Schuster'e de bir araç hediye edildi.
Törende Doğuş Otomotiv CEO'su Ali Bilaloğlu da yer aldı. Bilaloğlu Beşiktaş ile uzun zamandan beri güzel bir bağ kurduklarını ve destek olmaya devam edeceklerini söylerken Beşiktaş teknik direktörü Bernd Schuster de yaptığı açıklamada "Büyük bir markayla çalışıyoruz. İspanya'da da aynı markalarla çalıştım. İspanya'da da Audi kullanıyordum. Çok memnunum. Böyle markalarla çalışmak Beşiktaş'ın da büyüklüğünü gösteriyor" dedi.
Ricardo Quaresma ise lakabıyla aynı olan bir arabaya sahip olduğunu için çok mutlu olduğunu ifade etti. Q7 "İyi başladım. Takıma yardım etmeye çalışıyorum. Onlar da bana yardım ediyorum. Beşiktaş'ı çok daha ilerilere taşıyacağız" diye konuştu.

İnternetHaber-

Hazır-Cevap

Özel Üye
Çok güzel arabalardı yalnız,Q7 de çok beğendi belli röportajda mutluluğu bunu gösteriyordu.

kevin_norton

Yeni Üye
Valla adamların Q7 si var benim bir kedim bile yok yaaaa.;) Bir kedim bile yok anlıyor musun.Ama tavşanım var.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,724
Son üye
Glassdfl